XTB KSW Colosseum 2: Krzysztof Głowacki skazywany na porażkę! Znamy kursy na walkę z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 27 kwietnia 2023

Bukmacherzy wskazali faworyta w starciu dwóch pięściarzy, który podczas gali na Stadionie Narodowym zadebiutują w formule MMA.

3 czerwca w okrągłej klatce KSW zobaczymy pojedynek Krzysztofa Głowackiego z Patrykiem Tołkczewskim znanym jako „Gleba”. O przejściu tych zawodników do MMA mówiło się od kilku miesięcy, jednak nikt nie spodziewał się, że zobaczymy ich na Stadionie Narodowym.

Krzysztof Głowacki underdogiem na Narodowym

Żaden z nich nie ma doświadczenia w MMA, więc można zestawienie te nazwać sportowym freak fighter. Głowacki jest bowiem byłym dwukrotnym mistrzem świata w kategorii junior ciężkiej. Bokserską karierę ma już jednak za sobą i w marcu ogłosił, że ostatecznie kończy z tym sportem.

Rozpoczął treningi MMA i m.in. razem z Arturem Szpilką przygotowuje się do nadchodzącego pojedynku. Natomiast Tołkaczewski, który w młodości toczył pojedynki w boksie amatorskim, jest znany przede wszystkim z walk na gołe pięści.

„Gleba” w GROMDZIE zwyciężył 5 z 6 walk i jest autorem błyskawicznego nokautu. W zaledwie 6 sekund ustrzelił byłego mistrz GLORY Saulo Cavalariego, który opuścił ring na noszach.

Żaden z zawodników nie ma doświadczenia w MMA, ale bukmacherzy stawiają w roli faworyta Tołkaczewskiego. Zapewne duże znacznie będzie miał wiek, gdyż jest on 7 lat młodszy od byłego mistrza świata.

Kursy bukmacherskie na walkę „Gleba” vs Głowacki

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments