XTB KSW Colosseum 2. Gdzie oglądać Pudzianowski vs Szpilka Transmisja na żywo

XTB KSW Colosseum 2. Gdzie oglądać Pudzianowski vs Szpilka? Transmisja na żywo

S
0
Opublikowano: 02 czerwca 2023

XTB KSW Colosseum 2 z walką Pudzianowski vs Szpilka odbędzie się już lada dzień! To prawdziwe święto polskich kibiców MMA, którzy aż 6 lat czekali na powrót organizacji na Stadion Narodowy. Taka gala nie mogła odbyć się bez hitowego zestawienia w wadze ciężkiej, które zelektryzuje całą publiczność. Gdzie oglądać XTB KSW Colosseum 2: Pudzianowski vs Szpilka? Transmisja na żywo, stream online. Kiedy i o której XTB KSW Colosseum 2?

Gdzie oglądać KSW online?

Polscy fani długo musieli czekać na kolejne Colosseum, czyli galę KSW na Stadionie Narodowym. Jak i 6 lat temu, tak i teraz w klatce wystąpi Mariusz Pudzianowski. Były strongman od wielu lat występuje już w zawodowym MMA, a jeszcze do niedawna miał kapitalną serię zwycięstw przez nokauty. Podczas XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z byłym pięściarzem, Arturem Szpilką.

Pudzianowski vs Szpilka – Transmisja. Gdzie oglądać?

Hitowa walka Pudzianowski vs Szpilka uświetni XTB KSW Colosseum 2, która będzie miała miejsce w sobotę 3 czerwca. „Pudzian” debiutował przed 13. laty, a dziś jest już pełnoprawnym zawodnikiem MMA. 46-letni tytan pracy z różnym skutkiem radził sobie w klatce, ale wszyscy zapamiętają jego brutalne KO na Michale Materli. W grudniu jednak zaliczył sromotną porażkę z Mamedem Khalidovem.

Popularny „Szpila” wciąż stawia pierwsze kroki w mieszanych sztukach walki. Przez lata kibice oglądali jego występy w bokserskim ringu, gdzie aż 16-krotnie nokautował swoich oponentów. Artur Szpilka nie unika ciężkich wyzwań i już w drugiej walce dla organizacji spotka się z Mariuszem Pudzianowskim.

Transmisja na żywo XTB KSW Colosseum 2 dostępna jest tylko w Viaplay Total. Jak wykupić dostęp i ile kosztuje? Te informacje znajdziecie poniżej.

-> Oglądaj XTB KSW Colosseum 2 <-

XTB KSW Colosseum 2: Kiedy i o której?

Poniżej szczegóły XTB KSW Colosseum 2.

  • Data: sobota, 3 czerwca 2023 r.
  • Godzina: początek o godzinie 19:00.
  • Gdzie? PGE Stadion Narodowy.
  • Ile walk? 11.
  • Transmisja stream online wyłącznie w Viaplay.

Gdzie obejrzeć XTB KSW Colosseum 2?

Transmisja za darmo XTB KSW Colosseum 2 nie będzie dostępna. Jedynym sposobem, by obejrzeć całą galę potrzebne jest opłacone subskrypcja w Viaplay.

Dostęp do XTB KSW Colosseum 2 uzyskać można w niecałą minutę. Wystarczy wejść na platformę Viaplay – tutaj i wybrać pakiet. Dostępny jest abonament miesięczny i roczny, ceny dostępu widoczne poniżej.

KSW Colosseum 2. Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja na żywo, stream online. Cena PPV KSW Colosseum 2

Kursy bukmacherskie na Pudzianowski vs Szpilka

Galę XTB KSW Colosseum 2 z ekscytującym starciem Pudzian vs Szpilka, obstawić możecie u legalnego bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które eFortuna.pl zwróci na konto gracza. Zakłady na walki XTB KSW Colosseum 2 są przeróżne. Typować można zarówno zwycięzcę, jak i liczbę rozpoczętych rund, czy nawet sposób skończenia pojedynku!

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments