Khalidov vs Pudzianowski wynik

Mamed Khalidov znokautował Mariusza Pudzianowskiego! Pudzian odklepał ciosy Mameda! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2022

W walce wieczoru gali XTB KSW 77 doszło do starcia dwóch wielkich legend federacji. Specjalnie na ten pojedynek Mamed Khalidov przeniósł się do kategorii ciężkiej by zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim. Jaki wynik padł w boju Mameda z Pudzianem?

Mamed ostatni raz walczył w grudniu roku 2021. Zmierzył się wówczas z Roberto Soldiciem i został przez niego znokautowany. Teraz Khalidov stanął przed kolejnym ogromnym wyzwaniem. Po raz pierwszy w karierze zmierzył się z rywalem w wadze ciężkiej.

Mariusz Pudzianowski przeszedł długą drogę od bycia mistrzem świata strongmanów do bycia pełnoprawnym zawodnikiem MMA i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w świecie mieszanych sztuka walki.

Obaj zawodnicy po wejściu do octagonu okazali sobie wzajemny szacunek i uścisnęli się serdecznie. Cóż za wieczór, walka dwóch żywych legend federacji KSW przed nami!

Atmosfera tuż przed rozpoczęciem walki.

Mamed Khalidov znokautował Mariusza Pudzianowskiego KSW 77!

Niesamowita sytuacja, tuż po rozpoczęciu walki zawodnicy znaleźli się w klinczu pod siatką, gdzie Pudzian dociskał Mameda do siatki. Khalidov szybko starał się odwrócić sytuację jednak w pierwszej chwili to mu się nie udało. Mamed uchimatą obalił Pudziana, poźniej wypracował sobie przewagę na macie, próbując wejść za plecy Mariusza Pudzianowskiego ostatecznie go rozciągnął i zaatakował potężnymi bombami w parterze. Koniec walki Pudzian odklepał!

Mamed Khalidov obalił Pudziana

Mamed Khalidov nokautuje! Pudzianowski odklepał ciosy!

Zostaw ocenę
0
0