XTB KSW 77: Typy, kursy i zakłady bukmacherskie. Kupon na KSW 77

Jakub Hryniewicz
0
Opublikowano: 16 grudnia 2022

Już w tę sobotę 17 grudnia odbędzie się bodaj największa gala w dziejach polskiego MMA – XTB KSW 77. To na niej pojedynek stoczą Mariusz Pudzianowski oraz Mamed Khalidov. Co obstawiać na KSW 77? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na galę znajdziesz poniżej! Gdzie i jak oglądać KSW 77?

KSW 77: Kursy bukmacherskie

W Arenie Gliwice dojdzie do aż 11. walk, w których wystąpią zarówno znane twarze, jak i debiutanci. Na XTB KSW 77 oprócz najbardziej elektryzującego zestawienia Pudzianowski vs. Khalidov odbędą się aż dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie kategorii półciężkiej oraz koguciej. W końcu dojdzie też do starcia na szczycie kategorii piórkowej: Daniel Rutkowski podejmie Loma-Aliego Eskijewa. Co obstawiać na KSW 77?

-> Odbierz BONUS i graj z Fortuną!

Obstawianie walk KSW 77

Ibragim Chuzigaev stanie do pierwszej obrony pasa przeciwko ciężko bijącemu Ivanowi Erslamowi. Rosjanin tytuł odebrał wieloletniemu mistrzowi, Tomaszowi Narkunowi i ciężko nie stawiać go w roli faworyta. Chorwat nie lubi toczyć długich pojedynków, a ostatni raz do 2. rundy wychodził ponad dwa lata temu! Chuzigaev powinien sobie z nim poradzić, a ewentualne skończenie z jednej lub drugiej stronny powinno nastąpić maksymalnie w 3. odsłonie.

Bogdan Gnidko kapitalnie przywitał się z publicznością KSW, potrzebując zaledwie 5 sekund na skończenie Damiana Piwowarczyka. Na gali w gliwickiej Arenie jego rywalem będzie Mădălin Pîrvulescu, który w żadnej z 5. walk nie wyszedł do 2. rundy. Skończenie w tym starciu jest nieuniknione i nie powinniśmy na nie za długo czekać.

Ostatnie pojedynki Mariusza Pudzianowskiego kończyły się przez KO lub TKO. Mamed Khalidov powinien jednak rozegrać to taktycznie i niewykluczone, że starcie zakończy się decyzją sędziowską – wówczas to ręka byłego mistrza wagi średniej powinna pójść w górę. Wątpliwym jednak jest, byśmy zobaczyli tak samo ciężkie KO, jak w walce z Michałem Materlą.

Kupon na KSW 77

Wybierając zaledwie 2 wydarzenia można niemalże podwoić swoją stawkę! Warto też pamiętać o znakomitej ofercie, jaką bukmacher eFortuna.pl przygotował dla nowych użytkowników. Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski, gracz otrzymuje pełną wygraną. Jeśli zaś okaże się przegrany – Fortuna zwróci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Można dodać na kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie zawiedzie przy okazji KSW 77, gracz otrzymuje zwrot postawionej kwoty, który można wykorzystać na dalszą grę.

-> Odbierz 20 zł na start!

Karta walk KSW 77. Kto walczy?

 • 120,2 kg: Mamed Khalidov  vs Mariusz Pudzianowski 
 • 61,2 kg: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz 
 • 93 kg: Ibragim Chuzhigaev vs Ivan Erslan
 • 65,8 kg: Daniel Rutkowski vs Lom-Ali Eskiev 
 • 80 kg: Andrzej Grzebyk vs Oton Jasse
 • 65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk vs Pascal Hintzen
 • 93 kg: Bohdan Gnidko vs Madalin Pirvulescu
 • 65,8 kg: Michał Domin vs Patryk Likus
 • 70,3 kg: Yann Liasse vs Adrian Gralak
 • 61,2 kg: Shamad Erzanukaev vs Carl McNally
 • 61,2 kg: Wiktoria Czyżewska vs Oleksandra Karaseva
Zostaw ocenę
0
0