mcgregor chandler lokalizacja

Wow! Dana White zdradza potencjalną lokalizację gali UFC: McGregor vs. Chandler!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lutego 2023

Dana White był gościem na kanale Fanatics View. Prezes organizacji UFC zdradził potencjalną lokalizację gali Conor McGregor vs. Michael Chandler. Trzeba przyznać jasno – jeśli faktycznie udałoby się zorganizować walkę trenerów The Ultimate Fighter na tej ogromnej arenie to będzie to historyczny wyczyn!

Organizacje MMA na świecie sporadycznie podejmują decyzję o tym, aby zawitać na wielki stadion. By nie szukać daleko wystarczy wspomnieć galę KSW Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie, a cofając się lata wstecz starsi fani zapewne pamiętają świetną galę Pride FC Shockwave, która z kolei odbyła się na narodowym stadionie w Tokio.

Dana White przed NFL Super Bowl gościł na kanale Fanatics View gdzie rozmawiał na wiele tematów, także tych związanych z MMA. Oczywiście nie mogło zabraknąć dyskusji na temat niedawno ogłoszonego starcia Conor McGregor vs. Michael Chandler, a także pracy tych zawodników w roli trenerów The Ultimate Fighter. WIęcej na temat tej walki tutaj. Dana White potwierdził! Conor McGregor trenerem TUFa! Poznaliśmy także nazwisko rywala Irlandczyka! [VIDEO]

W trakcie rozmowy z dziennikarzem prezes organizacji UFC odpalił prawdziwą bombę, gdyby faktycznie udało się zorganizować wydarzenie w tej lokalizacji to organizacja UFC znacznie pobiłaby swój rekord oglądalności, a zapewne także i tak zwane wpływy z bramki.

Dana White na temat lokalizacji gali UFC: McGregor vs. Chandler!

„Wszyscy pytają mnie o pojedynek Conora McGregora z Michaelem Chandlerem. Co ciekawe nie chodzi o sam aspekt sportowy, wiele osób pyta o to gdzie ta walka się odbędzie. Odpowiadam, że jeszcze nie wiemy dokładnie gdzie, ale pracujemy nad tym. Powiem tak, żeby zorganizować galę na Dallas Texas Stadium trzeba mieć odpowiednią walkę ku temu. Conor McGregor i Michael Chandler będą pracowali jako trenerzy w programie The Ultimate Fighter. Pierwszy raz TUF będzie transmitowany na telewizyjnej antenie ESPN, a nie w sieci streamingowej ESPN+, co sprawi że ten pojedynek będzie jeszcze większy i lepiej zbudowany medialnie niż byłby w innym wypadku. Tak stadion w Dallas jest jedną z możliwych aren.”

Co ciekawe dwie rekordowe gale UFC jak chodzi o ilość fanów na trybunach odbyły się w Australii. Mowa o galach UFC 243: Whittaker vs. Adesanya oraz UFC 193: Rousey vs. Holm. Obie te gale odbyły się na stadionie Docklands w Melbourne i zebrały na trybunach odpowiednio: 57 127 oraz 56 214 widzów.

Przypominamy, że kolejna gala UFC w Australii już w nocy z soboty na niedzielę. Więcej informacji na temat transmisji z gali UFC 284 znajdziecie tutaj. UFC 284. Gdzie oglądać Makhachev vs Volkanovski? Transmisja za darmo

Zostaw ocenę
0
0