Conor McGregor trenerem

Dana White potwierdził! Conor McGregor trenerem TUFa! Poznaliśmy także nazwisko rywala Irlandczyka! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lutego 2023

Dosłownie przed momentem na specjalnej transmisji live Dana White potwierdził, że Conor McGregor zostanie trenerem The Ultimate Fighter. Prezes UFC zdradził także kto będzie rywalem Irlandczyka i poprowadzi drugą drużynę w 31. sezonie TUF’a. Okazuje się, że McGregor zmierzy się z Amerykaninem Michaelem Chandlerem!

O tym pojedynku mówiło się od dłuższego czasu jednak dopiero około dwóch tygodni temu pojawiły się pierwsze spekulacje na temat tego, że zawodnicy mogą objąć rolę trenerów w nadchodzącym sezonie The Ultimate Fighter.

31. edycja TUFa zapowiada się zatem iście interesująco, gdyż Chandler i McGregor będą zapewne naładowani energią w nadchodzących tygodniach. Niestety fani będą musieli poczekać nie tylko na premierę programu, ale także na sam pojedynek, gdyż pierwszy odcinek zostanie wyemitowany dopiero 30 maja.

Dana White powiedział, że dokładna data oraz lokalizacja pojedynku Conor McGregor vs. Michael Chandler zostanie ogłoszona w późniejszym terminie. Teraz jednak nie ma już ucieczki od tej walki no chyba, że któryś z zawodników nabawi się kontuzji, czego oczywiście im nie życzymy.

O McGregorze znów ostatnio było głośno, a to pewna kobieta zarzuciła mu napaść, Irlandczyk miał także wypadek rowerowy, został potrącony przez samochód. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Conor McGregor o włos od śmierci! Irlandczyk został potrącony przez samochód w trakcie przejażdżki rowerowej! [VIDEO]. W nocy okazało się także, że „Notorious” przekazał aż milion euro na rzecz klubu bokserskiego klubu Crumlin, ten news z kolei znajdziecie po kliknięciu w link. Conor McGregor przekazał milion euro na rzecz rozbudowy Crumlin Boxing Club!

Dana White potwierdza Conor McGregor vs. Michael Chandler!

Zostaw ocenę
0
0