Conor McGregor Crumlin

Conor McGregor przekazał milion euro na rzecz rozbudowy Crumlin Boxing Club!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 lutego 2023

Crumlin Boxing Club poinformował na łamach swoich mediów społecznościowych, że Conor McGregor przekazał czek wysokości miliona euro na rzecz rozbudowy budynku i infrastruktury klubu bokserskiego. McGregor przez wiele lat powtarzał, że nim rozpoczął przygodę z MMA szlifował pięściarstwo właśnie w Crumlin Boxing Club, gdzie do tej pory pojawia się od czasu do czasu by pracować nad stójką.

W przeszłości McGregor brał już udział w walkach sparingowych w Crumlin Boxing Club w trakcie, których zbierano pieniądze zarówno na cele charytatywne jak i na rzecz klubu.

Jak się teraz okazuje Irlandczyk przekazał w ostatnich dniach ogromną kwotę na rzecz Crumlin Boxing Club. McGregor zapewnił klubowi pięściarskiemu dotację wysokości miliona euro co ma pozwolić na rozbudowę budynku o dwa piętra, a także zakup wszelkiego potrzebnego wyposażenia.

Informacja o przekazaniu ogromnej sumy pojawiła się na profilu klubu na platformie Tik Tok. Irlandczycy zapowiadają, że te pieniądze pozwolą na stworzenie najlepszego klubu bokserskiego na świecie, a także na utrzymanie miejsc pracy dla trzech trenerów Philipa, Bry i Stephena.

Warto przy okazji wspomnieć, że Conor McGregor został w ostatnim czasie potrącony przez samochód w trakcie przejażdżki rowerowej. Więcej na ten temat poczytacie tutaj. Conor McGregor o włos od śmierci! Irlandczyk został potrącony przez samochód w trakcie przejażdżki rowerowej! [VIDEO].

Zostaw ocenę
0
0