Bader Chandler the ultimate fighter

Wielki mistrz Bellatora dołączył do trenerskiego teamu Chandlera w The Ultimate Fighter

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 lutego 2023

Michael Chandler postanowił poszukać wsparcia trenerskiego poza organizacją UFC. Amerykanin został jednym z dwóch głównych trenerów w 31. edycji programu The Ultimate Fighter i jak to zwykle bywa w programie TUF „Iron” musiał zrekrutować pełną ekipę trenerską. Do sztabu szkoleniowego Chandlera dołączył Ryan Bader, wielki mistrz walczący w organizacji Bellator.

O tym, że Michael Chandler i Conor McGregor będą trenerami w kolejnej edycji The Ultimate Fighter dowiedzieliśmy się 4 lutego, a informację przekazał fanom Dana White prezes organizacji UFC, więcej na ten temat tutaj. Dana White potwierdził! Conor McGregor trenerem TUFa! Poznaliśmy także nazwisko rywala Irlandczyka! [VIDEO]

Nie potrzeba było dużo czasu by pojawiły się pierwsze kontrowersje w temacie programu. Te związane były z Conorem McGregorem i rzekomą „wymianą” zawodników na znanych sobie fighterów. Artykuł na ten temat znajdziecie po kliknięciu w link. Przywilej Conora McGregora?! Pierwsze kontrowersje wokół TUF 31! natomiast odpowiedź Irlandczyka na zarzuty jest dostępna tutaj. Ostra reakcja McGregora na kontrowersje z TUF-em! „Sam staram się wrócić do gry, więc…”

Wróćmy jednak do głównego tematu. Do teamu Chandlera dołączy Ryan Bader, wielki mistrz organizacji Bellator. Amerykanin był w pewnym momencie podwójnym mistrzem, do tego wygrał pas turniejowy w Grand Prix, a także czek wysokości miliona dolarów. W swoim ostatnim występie Bader obronił pas mistrzowski kategorii ciężkiej w rewanżowym starciu z legendarnym Fedorem Emelianenko.

To właśnie Bader sam poinformował o dołączeniu do teamu Chandlera na swoim profilu na instagramie:

Kolejne nowe informacje związane z programem The Ultimate Fighter 31 będziemy wam przekazywać na bieżąco.

Zostaw ocenę
0
0