[WIDEO] Bartłomiej „Balboa” Domalik pokonał Łukasza Parobca! Brutalna walka

S
0
Opublikowano: 02 grudnia 2022

Za nami hitowa gala GROMDA 11, gdzie odbyły się krwawe walki na gołe pięści. W walce wieczoru zobaczyliśmy pojedynek pomiędzy Łukaszem „Goat” Parobcem, a faworyzowanym od samego początku Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem. Zwycięzca zmierzy się w kolejnym boju z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, a stawką będzie mistrzowski pas GROMDY, który wyłoni  niekwestionowanego mistrza walk na gołe pięści. Kto zwyciężył walkę Domalik vs Parobiec? Wynik walki Parobiec vs Domalik.

Łukasz Parobiec vs Bartłomiej Domalik – wynik walki

Łukasz Parobiec walczył w kickboxingu i MMA, a od kilka lat bije się na gołe pięści. Na galach federacji GROMDA Mariusza Grabowskiego ma serię 6 zwycięstw, kolejno z Karolem “King Kongiem” Grzesiukiem, Bartłomiejem “Kruszyną” Bielasem, Tobiaszem “Bombiarzem” Adriańczykiem, Adamem “Ziomkiem” Ziomkiem (pojedynek trwał rekordowe 23 minuty), Danielem Więcławskim i Mariuszem “Mario” Kruczkiem. Wielu kibiców mówi, że dzięki GROMDZIE Parobiec zyskał kolejne życie w sportach walki.

Mieszkający i trenujący w Anglii 42-latek od samego początku zestawienia go z Domalikiem był skazywany na porażkę.  – „Według bukmacherów na pewno jestem underdogiem, więc niech tak będzie, ale to jeszcze lepiej dla mnie. Nie mam żadnej presji tylko mogę się bawić. A świat jest stworzony żeby nas zaskakiwać. Nie będę opowiadał o planie na walkę, to musi zaskoczyć wszystkich, nawet mnie.” – mówił na kilka dni przed pojedynkiem.

„Balboa” natomiast był bardzo pewny siebie. – „Parobiec jeszcze nie walczył z nikim tak szybkim i dynamicznym. Jestem przekonany, że zwyciężę!” – zapowiadał.

Balboa brutalnie rozbił Łukasza Parobca

RUNDA 1

“Balboa” krąży, trzyma go na dystans rywal. Ruszył z szybką furią Domalik! Przygotowany na to był Parobiec. Dwukrotnie doskakuje do niego “Balboa”, “Goat” trafia go mocnymi ciosami! Pojawia się rozcięcie, ale trafia lewym i prawym Domalik, “Goat” na deskach. Wymiana w półdystansie, odpycha przeciwnika Łukasz Parobiec. Skraca dystans “Balboa”, trafia na korpus na koniec rundy

RUNDA 2

“Goat” szuka prawego prostego, zainkasował go, ale odpowiedział potężnym ciosem. Parobiec atakuje, ale naruszył go Domalik! Szukał klinczu “Goat”, chyba było uderzenie głową w jego wykonaniu. Przeprasza “Goat”, a “Balboa” od razu atakuje! Ucieka starszy bijok, atakuje zaraz serią cepów.

RUNDA 3

“Goat” natychmiast trafia lewym, unika ataku i kolejny w kontrze! Dobrze oberwał Domalik, zaraz dostał też krótki cios na żebra. Skraca dystans, ale to Parobiec go trafia! Znów lewy na doskoku, szarżuje z serią sierpów. Kolejna z nich i lewy sięga szczęki “Goata”! Idzie za ciosem “Balboa”, Parobiec w małych tarapatach. I jeszcze jedna seria Domalika, trzy celne i mocne ciosy dochodzą, ale rywala ratuje gong!

RUNDA 4

“Balboa” podchodzi blisko “Goat” trafia go dwa razy. Trafił dwoma na tułów, ale odsłonił głowę i przypłacił to knockdownem! Dobry lewy Domalika, kolejna seria “Balboy” i znów mamy liczenie. “Goat” ma ciężkie chwile, coraz częściej trafia go Bartłomiej Domalik. Szuka on jeszcze kończącego ciosu na sam koniec, ale będziemy mieli nielimitowaną rundę!

RUNDA 5

Doskakuje “Balboa”, lewy sierp trafia. “Goat” zgiął się po ciosie na tułów, ta runda będzie dla niego bardzo trudna. Sporo przestrzelonych ciosów Domalika, nadziewa się na kontrę Parobca. Mocno krwawi “Balboa”, “Goat” czeka na oponenta i posyła sierpy. Podchodzi “Balboa”, seria uderzeń i kolejne liczenie Łukasza Parobca, który nie wraca do walki!

Oficjalny wynik: Bartłomiej BALBOA Domalik wygrywa przez TKO w 5. rundzie!

Zostaw ocenę
0
0