UFC vegas 73 transmisja online stream

UFC Vegas 73 – stream online. Transmisja z walki Kowalkiewicz!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2023

Już dziś wieczorem, w sobotę 20 maja odbędzie się gala UFC Vegas 73. Oczy polskich fanów zwrócone są na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz, która zamelduje się w octagonie o 00:30. Stream online i transmisja z walki Kowalkiewicz są dostępne poniżej.

Doświadczona Karolina Kowalkiewicz powróci do octagonu UFC! Polka zmierzy się z Vanessą Demopoulos, która do najlepszej ligi MMA na świecie trafiła przez występy w LFA. Nie jest to jedyny pojedynek pań w karcie walk.

Łącznie w rozpisce znalazły się aż cztery starcia kobiet w tym najważniejsze – main event z udziałem utytułowanej grapplerki Mackenzie Dern oraz weteranki Angeli Hill. Wygrana tego boju będzie mogła liczyć na awans w rankingu i walki o wyższe cele.

Jedną z najciekawszych walk w rozpisce jest pojedynek dwóch weteranów, w którym zmierzą się Diego Ferreira i Michael Johnson. Starcie to zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej (-70 kg). UFC Vegas 73 – pełna karta walk.

Stream online. Transmisja z walki Kowalkiewicz!

Galę UFC Vegas 73: Dern vs. Hill w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z karty wstępnej rozpocznie się w sobotę 20 maja o 22:00.

Transmisja z walki Karoliny Kowalkiewicz rozpocznie się około godziny 00:00 w niedzielę 21 maja. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 1:00.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

  • Data: 20 maja
  • Lokalizacja: Las Vegas, USA
  • Liczba walk: 12 walk
  • Start transmisji z karty wstępnej: 22:00, sobota 20 maja
  • Start transmisji z walki Karoliny Kowalkiewicz: 00:00, niedziela 21 maja
  • Start transmisji z karty głównej: 01:00, niedziela 21 maja
  • Darmowa transmisjaFortuna TV
  • Stream online: Fortuna TV

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC Vegas 73 – kursy bukmacherskie

Bukmacherzy przewidują, że faworytką walki wieczoru gali UFC Vegas 73 jest Mackenzie Dern. Kurs na wygraną grapplerki wynosi 1.53 natomiast kurs na zwycięstwo Angeli Hill wystawiono na 2.51.

Bardzo zbliżone kursy wystawiono na pojedynek Karoliny Kowalkiewicz. Kurs na wygraną zawodniczki z Łodzi ustalono na 1.75 natomiast na wygraną Vanessy Demopoulos wystawiono kurs 2.08.

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę UFC Vegas 73 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Gale UFC Vegas 73 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na majowej gali. W octagonie UFC zobaczymy m.in. , Diego Ferreirę, Michaela Johnsona i Edmena Shahbazyana.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments