UFC 290 Lee vs Ferguson 2

UFC pracuje nad ciekawym rewanżem z udziałem Tony’ego Fergusona na UFC 290!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 marca 2023

Organizacja UFC pracuje nad ciekawym rewanżem, w którym jednym z bohaterów zestawienia będzie Tony Ferguson. Pojedynek ma odbyć się na gali UFC 290 w lipcu i powinien wejść w skład głównej karty walk wydarzenia sprzedawanego w systemie pay-per-view.

O możliwym rewanżu poinformował Kevin Lee, który w wywiadzie z reporterką Helen Yee zdradził, że zarówno jego obóz jak i matchmakerzy organizacji skłaniają się ku zorganizowaniu drugiego pojedynku z Tonym Fergusonem.

„W tej chwili wygląda na to, że dojdzie do rewanżowego pojedynku z Tonym. Wiele osób domaga się tej walki, widziałem sporo komentarzy w sieci. Wiele złych rzeczy wydarzyło się w moim życiu w 2017 roku i walka z Fergusonem była jedną z nich. Myślę, że to po prostu starcie, którego domagają się fani. Świetny pojedynek dla Tony’ego, doskonały dla mnie i wspaniały dla UFC. Wszystko się zgadza. Myślę, że część ludzi w tamtym czasie nie doceniała wartości tego zestawienia i teraz będzie inaczej.”

Zawodnicy zmierzyli się po raz pierwszy na UFC 216 kiedy Ferguson poddał Lee w trzeciej rundzie. Stawką tamtego pojedynku był tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej. Obaj zawodnicy od tamtej pory raczej notowali już wyłącznie gorsze rezultaty dlatego wygrana pomogłaby choć jednemu z nich na odbudowanie pozycji w najlepszej lidze MMA na świecie.

Zostaw ocenę
0
0