ufc brian ortega udusił yaira rodrigueza w 3 rundzie

UFC: Niesamowity comeback! Brian Ortega udusił Yaira Rodrigueza w 3 rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 lutego 2024

Yair Rodriguez i Brian Ortega zmierzyli się w co-main evencie gali UFC w Meksyku. Brian Ortega udusił Yaira Rodrigueza w trzeciej rundzie.

Yair Rodriguez i Brian Ortega stanęli do rewanżowego pojedynku na gali UFC w Meksyku. W pierwszej walce obu zawodników, górą był Rodriguez po tym jak Ortega doznał urazu barku.

Rodriguez wyrobił sobie nazwisko podczas nieobecności Ortegi i miał nawet szansę wywalczenia mistrzowskiego pasa kategorii piórkowej.

Relacja z rewanżowej walki Yair Rodriguez vs Brian Ortega.

Yair Rodriguez rozpoczął od serii kopnięć. Pantera trafia potężną bombą, po której starał się dopaść rywala. Yair trafia po raz kolejny i wygląda na to, że Ortega wyląduje na deskach. Brian broni się klinczem i nie daje się obalić. Świetny moment Rodrigueza, który trafia kolanami w korpus rywala. Po kolejnym udanym ataki prostymi i obrotowym łokciem i Ortega ma już rozbity nos. W końcu Brian ląduje na macie gdzie Rodriguez stara się dobić rywala młotkami z góry. Nic z tego nie wyszło, a Ortega kręci się i stara się zapiąć trójkąta. Błąd Rodrigueza, po którym Ortega ma szansę zajść za plecy oponenta. Końcówka rundy mniej efektowna.

Świetny middle kick Rodrigueza. Ortega wchodzi w rywala kombinacją bokserską. Yair wyprowadza jednak obszerny cios, który sięga głowy rywala. Ortega stara się narzucić presję, skrócić dystans i przenieść walkę na matę. W końcu mu się to udaje jednak Rodriguez wpina gilotynę. Brian przeczekał rywala i wkrótce znalazł się na górze. Amerykanin ma połowę rundy na pracę. Ortega pracuje ground and pound jednak Meksykanin odgryza się atakami z dołu. Ortega atakuje łokciami z góry i rozcina skórę Rodrigueza. Yair stara się wypracować pasywność rywala. Kolejna mocna seria młotków i łokci z góry w wykonaniu „T-City”. Koniec rundy.

Rodriguez trafia prostymi na początku trzeciej rundy. Ortega szybko klinczuje i przenosi walkę na matę. Brian w pełnym dosiadzie. Brian Ortega szybko zapina trójkąta rękoma, przechodzi pozycję i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments