UFC Singapur Oleksiejczuk vs Njokuani transmisja

UFC: Michał Oleksiejczuk vs. Chidi Njokuani – darmowa transmisja

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 sierpnia 2023

W jednej z walk karty wstępnej gali UFC w Singapurze zmierzą się Michał Oleksiejczuk i Chidi Njokuani. Rywalem „Husarza” będzie solidny striker jednak to Polak ma w tej walce więcej atutów ku temu by przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Darmowa transmisja z walki Michał Oleksiejczuk vs. Chidi Njokuani.

W trakcie ważenia zarówno Polak jak i jego rywal wypełnili limit kategorii średniej. Obaj zawodnicy zostali zatem dopuszczeni przez komisję do udziału w gali. Pojedynek Michał Oleksiejczuk vs. Chidi Njokuani odbędzie się w karcie wstępnej gali UFC w Singapurze. Będzie to jedno z najciekawszych zestawień w tej części rozpiski.

Komplet informacji na temat gali UFC Singapur znajdziesz poniżej. Podpowiadamy gdzie obstawić, a także oglądać to wydarzenie. Przypominamy, że będzie dostępna darmowa transmisja z walki Oleksiejczuk vs. Njokuani!

UFC: Michał Oleksiejczuk vs. Chidi Njokuani – gdzie oglądać?

Galę UFCHolloway vs. Korean Zombie, z walkami Łukasza Brzeskiego i Michała Oleksiejczuka w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 26 sierpnia o 11:00. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 14:00 w sobotę 26 sierpnia.

-=> Transmisja z UFC: Holloway vs. Korean Zombie. Oglądaj za darmo!

Data: 26 sierpnia, sobota
Lokalizacja: Singapur
Ilość walk: 13
Start transmisji z karty wstępnej: 11:00, sobota 26 sierpnia
Darmowa transmisja Oleksiejczuk vs. Njokuani: 12:30, sobota 26 sierpnia
Start transmisji z karty głównej: 14:00, sobota 26 sierpnia
Stream onlineeFortuna.pl
TransmisjaeFortuna.pl

-=> Oglądaj na żywo i obstawiaj UFC Singapur! Stream online!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

UFC: Oleksiejczuk vs. Njokuani – kursy bukmacherskie

Galę UFC Singapur: Holloway vs. Korean Zombie obejrzysz na żywo u bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto i obstawić dowolny zakład! Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, możecie skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej. Wartość bonusów to ponad 600 zł!

Przede wszystkim za samą rejestrację otrzymacie darmowe 20 zł, a kolejne 10 doliczone będzie do pierwszego depozytu. To nie wszystko – trzy pierwsze zakłady do 100, 200 oraz 300 zł obstawicie bez ryzyka! W przypadku przegranego kupony Fortuna zwróci stawkę na konto gracza.

W walce Chidi Njokuani vs. Michał Oleksiejczuk bukmacherzy oceniają szansę obu zawodników bardzo podobnie. Minimalnie wyżej wyceniono szansę na zwycięstwo „Husarza” jednak brak tu wyraźnego faworyta.

-=> Odbierz bonusy i oglądaj walkę Njokuani vs. Oleksiejczuk!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments