UFC Charlotte Jailton Almeida wygrał

UFC Charlotte: Jailton Almeida udusił Rozenstruika w 1. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

W walce wieczoru gali UFC w Charlotte zmierzyli się Jairzinho Rozenstruik i Jailton Almeida. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii ciężkiej. Jaki był wynik walki Rozenstruik vs. Almeida?

W main evencie zmierzą się Jarizinho Rozenstruik i Jailton Almeida. Będzie to zatem pojedynek dwóch zawodników, którzy liczą na szybki awans w rankingu kategorii ciężkiej UFC i walki z topowymi fighterami. Rozenstruik w ostatnich latach przegrywał ważne starcia z tak mocnymi rywalami jak Francis NgannouCiryl GaneCurtis Blaydes czy Alexander Volkov, a wygrywał głównie z niżej notowanymi przeciwnikami.

Brazylijczyk ma na koncie trzynaście kolejnych zwycięstw z czego cztery zanotował w octagonie najlepszej ligi MMA na świecie. Pojedynek z Rozenstruikiem ma być dla Almeidy szansą na wykonanie kolejnego kroku i dołączenie do czołówki kategorii ciężkiej.

Relacja z walki Rozenstruik vs. Almeida

Rozpoczynamy main event! Choć starcie została zakontraktowane na pięć rund liczymy na szybki nokaut. Mocne otwarcie Almeida idzie w nogi rywala. Zwarcie i rozerwanie. Brazylijczyk ponawia akcję i tym razem udanie sprowadza Rozenstruika na matę. „Bigi Boi” chce zneutralizować mobilność Almeidy natomiast ten próbuje obejść pozycję i uzyskać dosiad. Fani w Charlotte buczą, najwyraźniej spodziewali się stójkowej wojny. W końcu Almeida zyskał dosiad, zaczął atakować ground and pound. Rozenstruik natychmiast odwrócił się plecami do rywala, a ten zapiął ciasne duszenie i jest po walce!

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments