ufc 298 ilia topuria znokautował alexandra volkanovskiego

UFC 298: Ilia Topuria znokautował Alexandra Volkanovskiego! Nowy mistrz zrzucił króla z tronu! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 lutego 2024

W walce wieczoru gali UFC 298 zmierzyli się Alexander Volkanovski i Ilia Topuria. Nowym mistrzem kategorii piórkowej został Ilia Topuria który znokautował Volkanovskiego.

Alexander Volkanovski jest od lat niepokonany w kategorii do 66 kilogramów. „The Great” miesiąc po miesiącu, rok po roku pewnie bronił mistrzowskiego pasa z każdym rywalem jakiego podsuwali mu do tej pory matchmakerzy organizacji UFC.

Na gali UFC 298 w Anaheim rywalem Volkanovskiego był pewny siebie Ilia Topuria. Pochodzący z Gruzji, meiszkający w Hiszpanii zawodnik pałał pewnością siebie i zapowiadał, że znokautuje mistrza.

Wysokie kopnięcie Volkanovskiego na otwarcie. Dobry middle kick Volka. Alex wyprowadza bardzo dużo kopnięć. Topuria póki co spokojnie. Ilia odpowiada kopnięciami. Świetna kombinacja bokserska Topurii. Bardzo szybki jest Gruzin. Bardzo dobra praca bokserska Topurii. Volkanovski odpowiada potężnym kopnięciem jednak Ilia blokuje ten atak. Coraz więcej niskich kopnięć Volka. Pierwsza runda na rozpoznawanie na średnim tempie. Runda 10:9 Volkanovski.

Bardzo mocne ciosy Topurii na początku drugiej rundy. Dobre uniki Volka. Mistrz kontruje pretendenta krótkim lewym. Próba klinczu ze strony Ilii. Mała wymiana w zwarciu. Na rozerwanie długi prosty Volkanovskiego. Dobry prawy Topurii. Mocne niskie kopnięcie Gruzina. Volkanovski wydaje się być ciut szybszy od rywala. Kiedy wydawało się, że to Volkanovski zyskuje przewagę Topuria odpalił bombę i znokautował Australijczyka. Koniec walki! Nowy mistrz kategorii piórkowej! Gruzin strącił wieloletniego króla z tronu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments