Aljamain Sterling vs Henry Cejudo

UFC 288: Sterling vs. Cejudo, Oliveira vs. Dariush – pierwsza zapowiedź [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2023

Organizacja UFC opublikowała pierwszą video zapowiedź gali UFC 288, która odbędzie się 6 maja w Newark w stanie New Jersey. W walce wieczoru Aljamain Sterling stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii koguciej, a jego rywalem będzie Henry Cejudo. Nie będzie to jedyna doskonała walka w rozpisce.

Main event to wielki powrót Henry’ego Cejudo, byłego podwójnego mistrza UFC, który postara się odebrać pas mistrzowski kategorii koguciej Aljamainowi Sterlingowi. Popularny „Aljo” zapowiada jednak, że trzyletni rozbrat Cejudo ze sportem sprawi, że 36-letni zapaśnik nie będzie stanowił tak wielkiego wyzwania jakim byłby kilka temu.

W co-main evencie dojdzie do arcyciekawego starcia dla dalszych losów kategorii lekkiej. Charles Oliveira zmierzy się z Beneilem Dariushem, a stawką tego pojedynku będzie przepustka do walki z Islamem Makhachevem na gali UFC 294 w Abu Dhabi.

Na tej gali do octagonu powrócą także Kron Gracie oraz Bryce Mitchell. O ile ten pierwszy zwykle traktował MMA jako przygodę i pojawiał się w klatce od czasu do czasu tak drugi z wymienionych uchodzi za spory talent jednak po porażce z Ilią Topurią rozgoryczony Amerykanin był nawet gotów zakończyć karierę. Gracie zmierzy się z Charlesem Jourdainem natomiast Mitchell stanie oko w oko z Jonathanem Pearcem.

UFC 288: Sterling vs. Cejudo, Oliveira vs. Dariush – video zapowiedź

https://www.youtube.com/watch?v=p0_vL3UWBTw
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments