UFC 285. O której godzinie walka Mateusza Gamrota? Kiedy walka Gamrot vs Turner?

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 04 marca 2023

Walka Mateusza Gamrota zbliża się wielkimi krokami. Już w ten weekend były mistrz KSW powróci do oktagonu i stoczy kolejny pojedynek dla największej organizacji MMA na świecie. Podczas gali UFC 285 czeka go duże wyzwanie w postaci Jalina Turnera. O której godzinie walka Mateusza Gamrota? Gdzie oglądać walkę Mateusza Gamrota? Odpowiedź na te pytania znajdziesz poniżej. O której godzinie walka Mateusza Gamrota? Kiedy walka Gamrot vs Turner?

Kiedy walczy Mateusz Gamrot?

Początkowo Mateusz Gamrot nie miał brać udziału w gali UFC 285, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Dan Hooker doznał jednak kontuzji i Polak wykorzystał okazję, wchodząc na zastępstwo. Nie będzie miał łatwego zadania nie tylko ze względu na krótki okres przygotowawczy, ale również warunki fizyczne rywala.

Jalin Turner jest 14 centymetrów wyższy i ma niemal taką samą przewagę, jeśli chodzi o zasięg ramion. Amerykanin jest aktualnie na fali pięciu zwycięstw przed czasem. Co ciekawe, w całej karierze tylko dwie z 18 jego walk zakończyły się po decyzji sędziów i poniósł w nich porażkę.

Mateusz Gamrot natomiast powraca po przegranej z Beneilem Dariushem. Przyznał, że wyciągnął z tej walki ważne lekcje i jest świadomy tego, iż nie może polegać wyłącznie na zapasach. W wywiadach przed galą UFC 285 zapowiedział, że chce doprowadzić do prawdziwej wojny w oktagonie.

Transmisja walki Mateusza Gamrota

Kiedy i gdzie oglądać UFC 285? Transmisja jak zawsze dostępna będzie dla wszystkich użytkowników eFortuna.pl. Wystarczy założyć konto w niecałe 60 sekund, obstawić dowolny zakład – i gotowe! Stream online od pierwszej do ostatniej walki dostępny jest na stronie i w aplikacji bukmachera.

-> Oglądaj walkę Mateusz Gamrota na żywo! <-

O której godzinie walka Mateusza Gamrota?

Polak stoczy pojedynek z Turnerem podczas hitowej gali w Las Vegas. Na karcie walk znalazły się dwa starcia o mistrzowskie pasy pomiędzy Valentiną Shevchenko i Alexą Grasso w kategorii muszej oraz wyczekiwany powrót Jona Jonesa, który zmierzy się z Cirylem Ganem o tytuł dywizji ciężkiej.

Karta główna rozpocznie się o godzinie 4:00. Natomiast starcie Gamrot vs Turner to drugie zestawienie na rozpisce, co oznacza, że Polak powinien wejść do klatki 5 marca w niedzielę około godziny 4:30.

Szczegóły UFC 285

  • Data: Niedziela 5 marca, 2023 r.
  • Godzina: Karta wstępna 2:00 / Karta główna 4:00.
  • O której godzinie walka Mateusza Gamrota: Około 4:30.
  • Walka wieczoru UFC 285: Jon Jones vs Ciryl Gane – o mistrzowski pas wagi ciężkiej.
  • Transmisja:  eFortuna.

Kursy bukmacherskie na UFC 285

Wszystkie walki UFC 285 nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0