Mateusz Gamrot vs. Jalin Turner

Mateusz Gamrot zawalczy na gali UFC 285: Jones vs. Gane!!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2023

Mateusz Gamrot wskakuje do karty walk gali UFC 285: Jones vs. Gane! Polak zastąpi kontuzjowanego Dana Hookera i zawalczy z Jalinem Turnerem! O udziale zawodnika Czerwonego Smoka w hitowej gali poinformowała dziennikarka Amy Kaplan.

Wraz z wylotem Mateusza Gamrota do USA wyczekiwaliśmy wielkich wieści. Zaledwie dziś popołudniu informowaliśmy was o tym, że Polak prosto z campu dla grapplerów w Hiszpanii udał się do USA. Gamrot tym wpisem zapowiada powrót do oktagonu!? „Oto co się dzieje, gdy gonisz za wielkością”

A już wieczorem doczekaliśmy się kolejnych informacji. Wszystko poszło szybko, gdyż okazało się, że popularny „Gamer” zawalczy na gali UFC 285: Jones vs. Gane! Reprezentant Czerwonego Smoka zastąpi w rozpisce kontuzjowanego Dana Hookera. Pierwszy trailer tej gali możecie zobaczyć tutaj. UFC 285: Jones vs. Gane – najlepszy zawodnik w historii wraca do gry. Hype trailer [VIDEO]

Mateusz Gamrot zawalczy na gali UFC 285!

Polak stanie do walki z Jalinem Turnerem, młodszym o pięć lat Amerykaninem który legitymuje się doskonałą serią pięciu kolejnych zwycięstw. „Tarantula” dysponuje doskonałymi warunkami fizycznymi, jest zdecydowanie wyższy od Polaka i zapewne będzie miał w tej walce przewagę zarówno jak chodzi o zasięg jak i o siłę.

Warto jednak podkreślić, że to Polak do tej pory mierzył się z mocniejszymi rywalami, a także dysponuje większym doświadczeniem. Zobaczymy jak na młodszego Turnera wpłynie także presja udziału w tak wielkim wydarzeniu. Podsumowując – z jeszcze większymi emocjami wyczekiwać gali UFC 285, która odbędzie się już 4 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0