UFC 285 trailer video

UFC 285: Jones vs. Gane – najlepszy zawodnik w historii wraca do gry. Hype trailer [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2023

Organizacja UFC opublikowała hype trailer gali UFC 285: Jones vs. Gane. Slogan reklamowany w tym wypadku jest oczywisty – najlepszy zawodnik w historii wraca do gry. Poza walką o pas kategorii ciężkiej na gali odbędzie się także pojedynek o pas kategorii muszej pań między Valentiną Shevchenko i Alexą Grasso.

Wielce wyczekiwany powrót Jona Jonesa staje się faktem. Jakiś czas temu Dana White potwierdził przeciek o walce wieczoru gali UFC 285. Najpierw w sieci pojawiło się zdjęcie banneru reklamowego, a później sam Jones ujawnił starcie z Gane, więcej na ten temat tutaj. Jon Jones potwierdza walkę o pas z Cirylem Gane na UFC 285! [VIDEO]

W kolejnych dniach pojawiało się coraz więcej informacji na temat tego zestawienia, a Jon Jones udzielał kolejnych wypowiedzi na temat walki oraz negocjacji kontraktowych z UFC. Były mistrz kategorii półciężkiej zdradził między innymi długość kontraktu z najlepszą ligą MMA na świecie, a także nazwisko zawodnika, z którym chce zmierzyć się w przyszłości. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem. Jon Jones zdradził ile walk ma w kontrakcie z UFC i z kim chce się zmierzyć!

Wielu fanów MMA czekało na ten powrót stąd nie może dziwić fakt, że marketingowcy UFC podjęli decyzję o nakręcaniu jeszcze większego hype’u na UFC 285. Gala reklamowana jest bowiem jako powrót najlepszego zawodnika w historii.

UFC 285: Jones vs. Gane – trailer

https://www.youtube.com/watch?v=saWnmQeHndc
Zostaw ocenę
0
0