turniejowy zwycięzca joker na gromda 16

Turniejowy zwycięzca JOKER poszuka kolejnego efektownego nokautu na gali GROMDA 16!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 lutego 2024

Po efektownej wygranej w turnieju szybki powrót zanotuje JOKER. Jakub Szmajda wejdzie do ringu na gali GROMDA 16 i poszuka kolejnego nokautu.

Medalista Mistrzostw Polski w boksie zaprezentował się doskonale podczas piętnastej edycji GROMDY. Jakub Szmajda w finale turnieju nie dał najmniejszych szans Dominikowi Owsianemu, kilkukrotnie pięknie kontrując rywala.

Teraz przed Jokerem zapewne większe wyzwanie. Wątpimy bowiem w to by prezes Mariusz Grabowski chciał wysyłać Szymajdę w bój z mało znanym rywalem. Wygrana w turnieju zwykle zapewnia przepustkę do tego by zmierzyć się z jednym ze „starych wyjadaczy” organizacji GROMDA.

O tym kto będzie rywalem Jokera przekonamy się dopiero w ostatnich dniach przed galą GROMDA 16. Szmajda zapewne poszuka kolejnego efektownego nokautu i będzie chciał szybko zbudować nazwisko tak by włączyć się do rywalizacji o najwyższe cele.

W takich słowach organizacja GROMDA zapowiada powrót Jokera.

„Już nie żyjesz”, „dojadę Cię”, „wychodzimy”, „nie wyjedziesz stąd”, „już po tobie”, „zaraz podejdę do ciebie”… czyli bla bla bla i inne bzdety kozaczków słownych. Aby nie robić z siebie klauna zasada zawsze ta sama. Nie gadaj co zrobisz tylko to zrób. Nie ma co być takim poważnym, to tylko walka. JOKER wraca do gry!

Gala GROMDA 16: W Imię Zasad odbędzie się w piątek 1 marca. Transmisja z gali GROMDA 16 będzie dostępna wyłącznie na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 34,99 zł.

gromda 16 ppv
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments