trener raubo przed ksw epic adamek musiałby spać żeby mamed wygrał

Trener Raubo przed KSW EPIC: „Adamek musiałby spać, żeby Mamed z nim wygrał” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
2
Opublikowano: 15 lutego 2024

Choć wielu kibiców zaciera ręce z myślą o walce wieczoru gali KSW EPIC to są też przeciwnicy tego zestawienia. Trener Zbigniew Raubo nie jest zadowolony z tego pomysłu i faworyzuje Tomasza Adamka.

Już w sobotę 24 lutego w Gliwicach odbędzie się wielka gala XTB KSW EPIC. Podczas tego wydarzenia dojdzie do walki Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem.

Wielu kibiców z niecierpliwością wyczekuje starcia legend MMA i boksu, a zawodnicy i eksperci chętnie wskazują zwycięzcę tego zestawienia.

Jednym z przeciwników walki Khalidova z Adamkiem jest trener Zbigniew Raubo, który uważa że ten pojedynek to „szopka”. Szkoleniowiec z niesmakiem podchodzi do pomysłu walki Tomasza Adamka z byłym mistrzem KSW.

– To jest show, to jest zabawa. Tomek z Mamedem się skrzyknęli, szefowie KSW zapłacili. Ale nie nazywajmy tego walką bokserską, bo walki bokserskie są w ringu, a nie w klatce!

Ponad to trener Raubo uważa, że w formule bokserskiej zdecydowanie ograniczone będą możliwości ataków ze strony Mameda Khalidova. Wedle doświadczonego trenera Tomasz Adamek musiałby spać, aby Mamed miał szansę na zwycięstwo.

Teraz mówimy Mamedowi, ty nie możesz kopnąć, ani złapać. No to zabieram mu jedną rękę, jedną rękę i wychodzić. Mamed jest w zasadzie bezbronny. Szansa przed każdą walką jest 50 na 50. Ale rzeczywistość pokazuje, że Adamek musiałby spać, żeby Mamed z nim wygrał. Musiałby spać.

Darmowe PPV na walkę Khalidov vs. Adamek

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bogusław
4 miesięcy temu

Adamek otrzyma tyle kasiory ze się sam podanie.

Mundo
4 miesięcy temu

Bez przesady p. Raubo…
Świeży przypływ gotówki się przyda a nie małe są to pieniądze….
Polscy pięściarze zarabiają baaaardzo słabo… Nawet jako Mistrz nigdy nie dostaną takiej kasy jak Mistrz z tym samym pasem np z USA….
Nie sprawiedliwość w boksie jest olbrzymia…
Częste błędy sędziów no i wypłaty….. Masakra…
Czemu tak jest? Nie wiem…
Moim zdaniem każdy pas powinien mieć stawkę taka samą…. Np. 1mln.dolarsów plus zarobek z reklam i tu może być różnica…. Bo jeden pięściarze jest bardziej znany a drugi nie….
Cenę podałem orientacyjnie….
Za Mistrza z pasem nawet 4mln dolarów….