trener raubo adamek pobije khalidova nawet na klatce schodowej

Trener Raubo: „Adamek pobije Khalidova nawet na klatce schodowej” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Zbigniew Raubo, trener boksu nie jest zwolennikiem pomysłu walki Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Raubo uważa, że Adamek pobije Khalidova nawet na klatce schodowej.

24 lutego w Gliwicach odbędzie się gala XTB KSW EPIC. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie pojedynek Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. Starcie to odbędzie się na zasadach bokserskich jednak zawodnicy zmierzą się w klatce do MMA.

Wielu ekspertów, dziennikarzy oraz zawodników chętnie wypowiada się na temat walki Khalidov – Adamek i typuje jej przebieg oraz wynik. Po raz kolejny na temat zestawienia głos zabrał trener Zbigniew Raubo, który jest jednym z przeciwników tej walki.

Tak trener skomentował walkę wieczoru gali KSW:

– Walka dwóch świetnych byłych sportowców. Mamed w MMA, Tomek w boksie, zrobili wiele, wiele (dobrego). Jeśli ktoś chce to zorganizować bo są ludzie, którzy chcą to kupić czy oglądać… jeżeli Arena Gliwice będzie wykupiona to ma sens, bo to robimy dla ludzi. Tomek i Mamed do tego fajnie podchodzą, nie obrażają się, fajna sportowa atmosfera. Dlaczego tego nie robić?

Szkoleniowiec boksu uważa, że Tomek Adamek wygra ten pojedynek, mało tego trener Raubo zażartował, że Adamek pobije Mameda nawet na klatce schodowej.

– Nie zabronię kibicom Mameda trzymać jego stronę. Oni są od tego, fajnie że są i wierzą w niego. Mają do tego pełne prawo, a to że się mylą to jest druga sprawa. Ja wiem, że Adamek wygra i koniec no. Tomek to też wie. Adamek przetrąci Mameda nawet na klatce schodowej. Mamed nie gniewaj się no! Czy to klatka schodowa czy klatka do MMA. Tomek to były mistrz świata w dwóch kategoriach. Mamedowi zakładając rękawice bokserskie zabraliście rękę i nogę. To jest pół Mameda i koniec. To nie jest Mamed Khalidov z klatki!

Wygraj PPV na galę Khalidov vs. Adamek!

Nadchodzącą walkę legend możesz obejrzeć za darmo! Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

* Organizator poinformuje o wyczerpaniu się dostępnych kodów i wcześniejszym zakończeniu Promocji na stronie z opisem promocji: https://lp.efortuna.pl/PPV-za-zaklad

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments