Romanowski pięć rund krwawa walka ksw

Tomasz Romanowski przed XTB KSW Colosseum 2: „Czekam na pięć rund, na krwawą walkę, na mocną bitkę”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 maja 2023

Tomasz Romanowski na gali XTB KSW Colosseum 2 zmierzy się z Pawłem Pawlakiem. Stawką pojedynku do którego dojdzie 3 czerwca na Stadionie Narodowym będzie pas mistrzowski kategorii średniej. Co przed walką powiedział Tommy?

Na gali XTB KSW Colosseum 2 wreszcie poznamy nowego mistrza KSW w kategorii średniej. W okrągłej klatce zmierzą się Tomasz Romanowski i Paweł Pawlak. Co przed pojedynkiem z zawodnikiem z Łodzi powiedział „Tommy”?

„Do każdej walki podchodzę w identyczny sposób, bo na tym etapie kariery każdy rywal jest bardzo mocny. Zawsze też proszę o takich rywali, przeciwników z jak najwyższej półki. Paweł też na pewno jest takim zawodnikiem. Wierzę, że damy razem dobre widowisko, dobre show i liczę na to, że wyjdziemy po walce zdrowi, cali i wrócili do swoich rodzin.”

Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Tomasz Romanowski: „Czekam na 5. rund, na krwawą walkę”

Tomasz Romanowski od pięciu walk jest nie do zatrzymania w okrągłej klatce. Jego najbliższy rywal ma za sobą jeszcze dłuższą serię wygranych i znany jest ze swojego nieszablonowego stylu walki. Tomek zapewnia jednak, że będzie na to dobrze przygotowany. Reprezentant Berserkers Team cieszy się też, że będzie miał okazję sprawdzić się na pięciorundowym dystansie mistrzowskim.

„U nas w klubie jest nieprzewidywalnie walczący Tomasz Narkun. Miałem przyjemność z nim sparować i na jego tle wypadałem bardzo dobrze. Jest na pewno troszkę cięższy i silniejszy od Pawła, więc zobaczymy jak to wszystko się ułoży w klatce. Jaram się, że będę mógł jeszcze bardziej sprawdzić swój charakter, który we mnie drzemie. Czekam na te pięć rund, czekam na krwawą walkę, czekam na mocną bitkę. Jak to mówi Tomasz Adamek: '„’Jak będę szybki, pokonam wszystkich’.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Tomasz Romanowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Pawła Pawlaka ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments