pawlak vs romanowski trailer video ksw colosseum 2

Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 maja 2023

Na gali XTB KSW Colosseum 2 dojdzie do pojedynku o wakujący pas kategorii średniej. Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski zmierzą się w boju, który wyłoni nowego mistrza. Zobaczcie oficjalny trailer walki, która odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Paweł Pawlak i Tomasz Romanowski zmierzą się w boju o wakujący pas kategorii średniej. Pas mistrzowski pozostał bez posiadacza od momentu, w którym Roberto Soldić podjął decyzję o przejściu do organizacji ONE Championship.

Zarówno Paweł Pawlak jak i Tomasz Romanowski błyszczeli w ostatnich latach popisując się w klatce świetnymi występami. „Plastinho” zdobył pas mistrzowski organizacji Babilon MMA, a następnie trafił do KSW gdzie udowodnił swoją wartość. Przed walką na XTB KSW Colosseum 2 Paweł Pawlak powiedział: „Mój styl jest nieszablonowy, on będzie się w tym gubił”.

Droga „Tommy’ego” była podobna, gdyż także zaliczył on pojedynek dla organizacji Babilon MMA, a następnie dołączył do grona uczestników programu Only One – Tylko Jeden, który następnie zwyciężył co otworzyło mu furtkę do startów w KSW.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Paweł Pawlak vs. Tomasz Romanowski – oficjalny trailer

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Tomasz Romanowski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Pawła Pawlaka ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments