tom aspinall o mega walce z alexem pereirą na ufc 300

Tom Aspinall o mega walce z Alexem Pereirą na UFC 300!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2024

Tom Aspinall był gościem w programie MMA Hour. Tymczasowy mistrz kategorii ciężkiej został zapytany o mega walkę z Alexem Pereirą na gali UFC 300.

Ostatnie miesiące są niezwykle udane dla Toma Aspinalla. Anglik najpierw zdemolował Marcina Tyburę w walce wieczoru gali UFC w Londynie, a następnie dość niespodziewanie otrzymał szansę walki o tymczasowy pas mistrzowski na listopadowej gali UFC 295.

Aspinall nie był faworytem w walce z Sergeiem Pavlovichem, który przeszedł pełny okres przygotowawczy. Mimo to Tom łatwo rozprawił się z Rosjaninem i zdobył tytuł tymczasowego mistrza UFC. Przez kilka tygodni Aspinall domagał się walki z Jonem Jonesem, ten temat jednak upadł.

Na horyzoncie pojawiła się jednak inna ciekawa opcja. Tom Aspinall skomentował doniesienia o mega walce z Alexem Pereirą na gali UFC 300.

– Kiedy po raz pierwszy dotarły do mnie plotki, że jest możliwość stoczenia takiej walki natychmiast rozpocząłem wymianę zdań w social mediach. Trochę to trwało jednak mamy wspólnych przyjaciół i jedna osoba przekazała mi, że Alex nie zamierza jeszcze przechodzić do kategorii ciężkiej. Szanuję Alexa i jego decyzję. Jest mistrzem swojej kategorii i ma do tego pełne prawo. Nie zamierzam nadal zabiegać o ten pojedynek.

Tak jak w przypadku innych zawodników jak Dricus du Plessis, Khamzat Chimaev czy Leon Edwards tak i w wypadku Toma Aspinalla upadł temat jego występu na gali UFC 300. Organizacja UFC wciąż nie ma main eventu tej gali, a informację potwierdził nawet Dana White zaznaczając, że trwają prace nad walką wieczoru jednak nic nie zostało jeszcze ostatecznie dogadane.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments