Tom Aspinall gotowy by przywitać jana błachowicza

Tom Aspinall gotowy by przywitać Jana Błachowicza w kategorii ciężkiej!

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 22 sierpnia 2023

Tom Aspinall w lipcu szybko znokautował Marcina Tyburę. Teraz gdy w sieci pojawiła się informacja o tym, że Jan Błachowicz myśli o przejściu do wyższej kategorii i wymienia nazwisko Anglika ten zareagował na twitterze. Aspinall jest gotowy na to by przywitać Jana Błachowicza w kategorii ciężkiej!

Kilka dni temu Jan Błachowicz w podcaście Sportsnaut powiedział, że rozważy przejście do kategorii ciężkiej. Pełną wypowiedź byłego mistrza UFC w kategorii półciężkiej znajdziecie w dedykowanym artykule. Jan Błachowicz przejdzie do kategorii ciężkiej? Polak wskazał potencjalnego rywala!

Do sprawy odniósł się Tom Aspinall. Anglik który w lipcu szybko rozbił Marcina Tyburę był mocno zaskoczony faktem, że Jan Błachowicz wymienił jego nazwisko. Nokaut z walki Aspinall vs. Tybura możecie zobaczyć tutaj. UFC Londyn: Tom Aspinall błyskawicznie znokautował Marcina Tyburę.

Mimo to Tom bardzo chętnie przywita Polaka w kategorii ciężkiej. Aspinall zdaje sobie sprawę, że aktualnie może być ciężko o pojedynek z Jonem Jonesem, a inni topowi zawodnicy królewskiej dywizji mają zabookowane walki.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DANNA W.
8 miesięcy temu

Czegos tu nie rozumiem, chłop nie radzi sobie w swojej kategorii wagowej a pcha się do ciężkiej, Janek Fame czeka zmierzysz się z Muranem.