takeru pokazał obrażenia po niesamowitej walce z superlekiem

Takeru pokazał obrażenia po niesamowitej walce z Superlekiem [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 stycznia 2024

Na gali ONE 165 doszło do batalii Superleka i Takeru. Stawką pojedynku był pas mistrzowski w kickboxingu w kategorii muszej. Japończyk okupił start poważną kontuzją.

Pamiętacie starcia z przeszłości, takie jak pojedynek Jose Aldo z Urijahem Faberem, czy walkę Jana Błachowicza z Sokoudjou? W obu tych walkach główną rolę odegrały kopnięcia.

Nie inaczej było w walce o tytuł mistrza świata w kickboxingu w kategorii muszej. Do walki Superleka z Takeru doszło na gali ONE 165 w Tokio, a ostatecznie górą po decyzji sędziów był reprezentant Tajlandii.

Mimo, że „The Kicking Machine” nieustannie okopywał nogę wykroczną Japończyka to ten pokazał prawdziwego ducha samuraja w trzeciej rundzie kiedy w fenomenalnym stylu bombardował Taja kombinacjami bokserskimi.

Fragmenty niesamowitej walki możecie zobaczyć poniżej, podobnie jak obrażenia jakich doznał Takeru Segawa. 32-letniego Japończyka teraz z pewnością długa przerwa, którą poświęci na rehabilitację. Takeru napisał w social mediach, że Superlek swoimi mocarnymi kopnięciami doprowadził do kontuzji kolana zawodnika z kraju kwitnącej wiśni. Segawa opuszczał halę o kulach.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments