Szymon Kołecki: „Walka z Erko byłaby dobra, ale nie jako pomszczenie Akopa”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 czerwca 2019

Szymon Kołecki podczas gali Babilon MMA 8: „Walka z Erko Junem byłaby dobra, ale nie jako pomszczenie Akopa Szostaka”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Najnowsze
WIDEO