artur szpilka przed ksw 94 będzie walka z arkiem atuty video

Szpilka przed KSW 94: „Będzie walka z Arkiem o to kto najszybciej wykorzysta swoje najmocniejsze atuty” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 24 kwietnia 2024

Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek zmierzą się 11 maja na KSW 94. Zdaniem Szpilki pojedynek wygra ten kto szybciej zdoła wykorzystać swoje najmocniejsze atuty.

Artur Szpilka udzielił bardzo długiego wywiadu Jarkowi Świątkowi. W trakcie rozmowy „Szpila” zapowiedział starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem do którego dojdzie 11 maja na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie.

Na co nastawia się w klatce Szpilka i czego spodziewa się po rywalu? Zachęcamy do zapoznania się z artykułem i odsłuchaniem całej rozmowy z Arturem Szpilką.

Pojedynek Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka oraz wszystkie inne walki i zbliżające się gale KSW możesz obstawić u legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Arkadiusz Wrzosek
VS
Artur Szpilka
1 1.32
2 3.4

Artur Szpilka przed walką z Arkadiuszem Wrzoskiem

– Czeka mnie największe wyzwanie do tej pory w karierze, oczywiście w MMA bo uważam, że wyzwania miałem większe w boksie. Tutaj wiadomo to jest zupełnie inna dyscyplina, więc to wyzwanie jest ogromne choćby nawet w innej płaszczyźnie walki.

– Może być tak, że wyjdziemy do walki on dostanie pierwszy cios i będzie po walce, albo ja dostanę high kicka i będzie po walce. Tego nie możemy wykluczyć. Jeden i drugi dysponuje potężną bronią. Każdy kto ze mną sparuje wie co tutaj jest (siła w rękach) i każdy kto sparuje z Arkiem wie co tam jest. Uważam, że to będzie walka o to kto znajdzie najszybszą drogę do wykorzystania swoich najmocniejszych atutów. To jest piękne, że to jest taka ciekawostka, niewiadoma.

Zostaw ocenę
3
0
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
1 miesiąc temu

Życzę powodzenia obu panom nie ważne kto wygra ważne aby atmosfera sportowa była zachowana do końca i do końca z szacunkiem do siebie powodzenia obu panom