Szokujące słowa zawodnika KSW! Nie wiedział, kim jest Pudzianowski i Khalidov [WIDEO]

S
0
Opublikowano: 16 grudnia 2022

Za nami ważenie przed jutrzejszą galą XTB KSW 77, na której odbędą się dwie walki o mistrzowskie pasy. W walce wieczoru na kibiców czeka wisienka na torcie. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Gala KSW 77 to największe wydarzenie federacji w 2022 roku, którego nie może przegapić żaden fan MMA! Czy jest możliwe to, aby zawodnik walczący na sobotniej gali nie wiedział, kim są bohaterowie main eventu? Okazuje się, że tak! KSW 77. Ile kosztuje dostęp, gdzie oglądać? Szczegóły transmisji

Łącznie na gali KSW 77 zobaczymy aż 11 pojedynków. Wydarzenie, które odbędzie się w Arenie Gliwice otworzy starcie kobiet. Kolejny pojedynek to starcie utalentowanego Shamada Erzanukaeva, który zmierzy się z Carlem McNallym . Pochodzący z Irlandii McNally ma na swoim koncie dopiero dwie walki. Pomimo tego, że walczy na tak dużej gali to zapytany przez dziennikarzy o walkę wieczoru odpowiedział szokującymi słowami: „Kto to ku**a jest?”.

Zawodnik KSW zszokował dziennikarzy!

W ostatnim wywiadzie dla severemma.com ku zaskoczeniu dziennikarzy przyznał – „Będę szczery. Nie mam pojęcia, kim oni są. Nie wiedziałem, że był najsilniejszym człowiekiem na świecie. Naprawdę, przyznaję. Dostałem wiadomości: „Walczysz na gali z Pudzianowskim!?”… Kto to ku**a jest?

McNally nie ukrywa, że nie skupiał się na innych walkach czy zawodnikach, tylko na tym, że stoczy pojedynek przed 15 tysiącami kibiców, co jest dla niego bardzo ważnym wydarzeniem.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

WIDEO:

Reakcja dziennikarzy mówi sama za siebie.

Gala KSW 77 nie będzie transmitowana w telewizji. Dostęp do wydarzenia można uzyskać jedynie po wykupieniu dostępu do serwisu Viaplay. Jest to znacznie bardziej atrakcyjna oferta niż tradycyjne PPV, gdyż dzięki tej platformie streamingowej uzyskujemy również opcję odtworzenia poprzednich gal.

Jeśli więc nie masz możliwości oglądania KSW 77 na żywo, możesz zobaczyć ją w każdej wolnej chwili, ponieważ cała gala będzie znajdować się w serwisie. Koszt subskrypcji to jedynie 34 złote. W tej cenie otrzymasz miesięczny dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych, filmów oraz seriali znajdujących się w Viaplay.

Zostaw ocenę
0
0