ksw

KSW 77. Ile kosztuje dostęp, gdzie oglądać? Szczegóły transmisji

S
0
Opublikowano: 16 grudnia 2022

17 grudnia KSW powraca z największa galą w tym roku. Na karcie walk znalazło się aż 11 zestawień, w tym pojedynki o mistrzowskie pasy oraz starcie dwóch legend. Gdzie oglądać KSW 77? Karta walk KSW 77. Transmisja na żywo. KSW 77. Ile kosztuje dostęp, gdzie oglądać? Szczegóły transmisji

Gdzie oglądać XTB KSW 77?

Największa polska organizacja MMA postanowiła zakończyć rok bardzo mocnym wydarzeniem, a każdy kibic na karcie walk znajdzie interesujące pojedynki. W końcu fani zobaczą wyczekiwane starcie pomiędzy Danielem Rutkowskim i Lom-Ali Eskijewem, które wcześniej nie mogło odbyć się ze względu na kontuzję drugiego z zawodników.

W Gliwicach dojdzie również do dwóch pojedynków mistrzowskich. W pierwszym z nich Ibragim Chuzigaev przystąpi do pierwszej obrony tytułu kategorii półciężkiej i zmierzy się z Ivanem Erslanem. Natomiast w dywizji koguciej rozstrzygnięta zostanie trylogia pomiędzy mistrzem Sebastianem Przybyszem i pretendentem Jakubem Wikłaczem. Na ten moment każdy z zawodników ma po jednej wygranej.

W main evencie czeka na nas prawdziwy hit, czyli walka legend. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Khalidovem, a pomiędzy zawodnikami są ponad 24 kilogramy różnicy. W klatce zobaczymy konfrontację szybkości i doświadczenia z warunkami fizycznymi oraz wielką siłą.

KSW 77 transmisja na żywo

 • Data i godzina: 17 grudnia 19:00
 • Lokalizacja: Arena Gliwice
 • Liczba walk: 11
 • Walka wieczoru: Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski
 • Transmisja: Viaplay
 • Cena: 34 zł / miesięczny dostęp. Można zrezygnować w dowolnym momencie.

Gala KSW 77 nie będzie transmitowana w telewizji. Dostęp do wydarzenia można uzyskać jedynie po wykupieniu dostępu do serwisu Viaplay. Jest to znacznie bardziej atrakcyjna oferta niż tradycyjne PPV, gdyż dzięki tej platformie streamingowej uzyskujemy również opcję odtworzenia poprzednich gal.

Jeśli więc nie masz możliwości oglądania KSW 77 na żywo, możesz zobaczyć ją w każdej wolnej chwili, ponieważ cała gala będzie znajdować się w serwisie. Koszt subskrypcji to jedynie 34 złote. W tej cenie otrzymasz miesięczny dostęp do wszystkich wydarzeń sportowych, filmów oraz seriali znajdujących się w Viaplay.

Ile kosztuje dostęp?

Niestety nie będzie dostępnej darmowej transmisji z KSW 77. Wydarzenie w całości oglądać można jedynie w Viaplay. To jedyna szansa, by zobaczyć na żywo pojedynek Mamed vs. Pudzian. Tego wieczoru, 17 grudnia, dojdzie też do aż dwóch walk o pasy mistrzowskie.


-> Wykup dostęp do Viaplay i oglądaj KSW 77


Sama federacja określiła pojedynek Khalidov vs Pudzianowski, jako „Największą walkę wszechczasów w Europie„. Patrząc na to, jak bardzo rozpoznawalni są obaj bohaterowie main eventu – ciężko się z tym nie zgodzić! „Pudzian” powróci do okrągłej klatki po walce z inną legendą polskiego MMA. Na gali KSW 70 były strongman brutalnie znokautował podbrókowym Michała Materlę i dzięki temu jego seria to 5 zwycięstw z rzędu.

Khalidov z kolei nie ma tak dobrej passy. Urodzony w Czeczenii wojownik w ostatnich pięciu walkach zaliczył rekord 1-4, przegrywając między innymi dwukrotnie z Tomaszem Narkunem. W swoim ostatnim występie w grudniu ubiegłego roku został ciężko znokautowany przez Roberto Soldicia.

Karta walk KSW 77

Walka wieczoru:

 • Mamed Khalidov (35-8-2, 15 KO, 16 Sub) vs. Mariusz Pudzianowski (17-7, 12 KO)

Co-main event:

 • Sebastian Przybysz (10-2, 4 KO, 3 Sub) vs. Jakub Wikłacz (13-3, 9 Sub) – o pas kategorii koguciej

Pozostałe walki:

 • Ibragim Chuzigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) vs. Ivan Erslan (12-1 1NC, 8 KO, 1 Sub) – o pas kategorii półciężkiej
 • Daniel Rutkowski (14-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs. Lom-Ali Eskiev (20-5 1NC, 9 KO, 3 Sub)
 • Bohdan Gnidko (8-0, 5 KO, 3 Sub) vs Mădălin Pîrvulescu (5-0, 5 KO)
 • Andrzej Grzebyk (18-6, 11 KO, 3 Sub) vs. Oton Jasse (21-8, 1 KO, 19 SUB)
 • Patryk Kaczmarczyk (8-2, 2 KO, 2 Sub) vs. Pascal Hintzen (8-1, 6 Sub)
 • Michał Domin (4-3, 2 KO, 1 Sub) vs Patryk Likus (2-1, 1 KO)
 • Yann Liasse (8-1 1NC, 1 KO, 5 Sub) vs Adrian Gralak (5-0 1NC, 2 KO, 1 Sub)
 • Shamad Erzanukaev (1-0) vs. Carl McNally (2-0, 2 Sub)
 • Wiktoria Czyżewska (1-0, 1 KO) vs Oleksandra Karaseva (2-0, 2 KO)
Zostaw ocenę
0
0