Sergei Pavlovich zastępcą w jones vs miocic

Sergei Pavlovich zastępcą w pojedynku Jon Jones vs. Stipe Miocić na UFC 295!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 września 2023

Sergei Pavlovich jest przewidywany jako oficjalny zastępcą na wypadek gdyby Jon Jones lub Stipe Miocić doznali urazu przed UFC 295. To oznacza, że Rosjanin będzie się przygotowywał do wydarzenia i pojawi się w Nowym Jorku, aby stanąć na wadze.

Wygląda na to, że organizacja UFC postanowiła się zabezpieczyć na wypadek, gdyby Jon Jones znów wpakował się w tarapaty lub Stipe Miocić doznał kontuzji w trakcie gaszenia pożarów. Sergei Pavlovich ma być oficjalnym zastępcą w pojedynku Jones vs. Miocić na UFC 295.

Oznacza to, że legitymujący się serią sześciu kolejnych zwycięstw Rosjanin będzie się przygotowywał do gali i pojawi się w Nowym Jorku, aby wypełnić limit kategorii ciężkiej niezależnie od tego czy Jones i Miocić będą zdrowi i dostępni, czy też któryś z nich wycofa się z gali.

Jest to rozsądna decyzja, gdyż pracujący jako strażak Stipe zawsze może nabawić się przypadkowego urazu w trakcie wykonywania zawodu natomiast „Bones” słynie z pakowania się w kłopoty i niejednokrotnie walki z jego udziałem były odwoływane z różnych powodów.

Informację przekazał dziennikarz Igor lazorin, który uzyskał ją od Rizvana Magomedova, managera Pavlovicha.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments