Jones vs. Miocic UFC 295 Nowy Jork

Jon Jones vs. Stipe Miocić na UFC 295 w Nowym Jorku! Dana White potwierdza hitową walkę o pas wagi ciężkiej! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2023

Jon Jones stanie do obrony mistrzowskiego pasa w pojedynku ze Stipe Miocicem na gali UFC 295 w Nowym Jorku. Dana White potwierdził hitową walkę! Wydarzenie odbędzie się 11 listopada w legendarnej hali Madison Square Garden uznawanej za mekkę sportów walki!

Jon Jones i Stipe Miocić zmierzą się w walce wieczoru gali UFC 295 w Nowym Jorku. Wydarzenie odbędzie się 11 listopada, a stawką starcia „Bonesa” ze strażakiem z Ohio będzie oczywiście pas mistrzowski kategorii ciężkiej.

Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie przed momentem potwierdził ten pojedynek. Przypominamy, że Stipe Miocić był w przeszłości posiadaczem mistrzowskiego tytułu królewskiej dywizji i pokonał takich zawodników jak: Roy Nelson, Mark Hunt, Andrei Arlovski, Fabricio Werdum, Alistair Overeem, Junior dos Santos, Francis Ngannou oraz Daniel Cormier.

Jon Jones to wieloletni champion kategorii do 93 kilogramów, który po kilkuletniej przerwie od startów postanowił przejść do dywizji ciężkiej. „Bones” na UFC 285 zmierzył się z Cirylem Gane, a stawką tego starcia był wakujący pas mistrzowski. Jones zdemolował Francuza i został tym samym nowym mistrzem kategorii ciężkiej.

Jon Jones vs. Stipe Miocić na UFC 295

Na specjalnej konferencji prasowej Dana White ogłosił pojedynek Jones vs. Miocić. Do tego starcia dojdzie 11 listopada na gali UFC 295 w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments