KSW 84 Sebastian przybysz rywal nowy zawodnik

Sebastian Przybysz przywita nowego zawodnika federacji na gali KSW 84 w Gdyni!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 czerwca 2023

Sebastian Przybysz był gościem Dominika Durniata w programie Konfrontacja. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia wypowiedział się na temat swojego powrotu do klatki na gali KSW 84. „Sebić” przywita w federacji nowego zawodnika.

Sebastian Przybysz na majowej gali KSW 82 rozprawił się z Filipem Mackiem. Wraz z upływem czasu Polak zyskiwał przewagę, aż finalnie ubił rywala ciosami na kilka sekund przed końcem trzeciej rundy. Popularny „Sebić” szybko powróci do okrągłej klatki KSW.

15 lipca na gali KSW 84 w Gdyni Przybysz przywita w klatce nowego zawodnika federacji. Sebastian był gościem Dominika Durniata w programie Konfrontacja na łamach Kanału Sportowego, gdzie w taki sposób opisał swojego rywala:

„Nie jest Polakiem, bije się w odwrotnej pozycji i najważniejsze, jest rudy. Jest nowym zawodnikiem w KSW. Zobaczymy jak dobry jest, bo patrząc na to, jakich rywali miałem wcześniej albo jakich mógłbym dostać, ale odmówili walki ze mną, to zdecydowanie wygląda na półkę niżej od nich, ale czy tak jest to się okaże w klatce. Jestem przygotowany na jego najlepszą wersję.”

Wygląda na to, że były mistrz KSW w kategorii koguciej jest średnio zadowolony z poziomu prezentowanego przez najbliższego rywala. Przybysz mierzy wysoko i chciałby jak najszybciej stanąć przed szansą odzyskania mistrzowskiego trofeum.

KSW 84 – gdzie obstawić galę?

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

KSW 84 – aktualne kursy bukmacherskie

Prezentujemy aktualne kursy bukmacherskie na galę KSW 84, która odbędzie się 15 lipca w Gdyni.

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments