Sebastian Przybysz po raz pierwszy komentuje sytuację z ksw 86

Sebastian Przybysz po raz pierwszy komentuje sytuację z KSW 86: „Skończyłem opluty przez ludzi… Nielegalną akcją zabrano mi szansę.”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Sebastian Przybysz po raz pierwszy skomentował sytuację, która zakończyła walkę wieczoru gali KSW 86. „Sebić” w długim wpisie odniósł się do kopnięcia Jakuba Wikłacza oraz do tego co wydarzyło się już po walce.

Sebastian Przybysz był jednym z dwóch bohaterów walki wieczoru gali KSW 86 we Wrocławiu. Były mistrz federacji KSW w kategorii koguciej wierzył w siebie i liczył na to, że uda mu się odzyskać utracone trofeum.

„Sebić” miał nawet Jakuba Wikłacza na deskach na początku starcia, niestety później walka nie potoczyła się po jego myśli, a ostatecznie pojedynek został przedwcześnie przerwany po brutalnym soccer kicku Wikłacza.

Teraz Sebastian Przybysz na łamach mediów społecznościowych po raz pierwszy skomentował sytuację z KSW 86 oraz odniósł się do ataków skierowanych w kierunku niego samego, a także jego narożnika.

„Cześć wszystkim,
Chciałbym w końcu odnieść się do sobotniej walki. Na wstępie dziękuje za wszystkie życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. W tym momencie czeka mnie parę tygodni przerwy.

Jest mi bardzo przykro, że tak się wszystko skończyło. Jako sportowca boli mnie stwierdzenie, że powinienem cieszyć się z tego faulu bo nie przegrałem.
Mój narożnik został zwyzywany od frajerów, a ja nazwany symulantem. Z walki pamiętam tylko fragmenty. Nie słyszałem też co krzyczy mój narożnik po faulu. Dopiero po walce dowiedziałem się, że Kacper Formela krzyczał „nie rób z siebie bohatera”. Faktycznie, „frajerskie” zachowanie.

Gdy byłem w szpitalu mój sztab złożył oficjalny protest. Sędzia główny KSW Tomasz Bronder powiedział, że według niego powinno dojść do dyskwalifikacji. Odpowiedziałem, że nie tak chce wygrywać pojedynki i jeśli protest zostanie rozpatrzony pozytywnie to automatycznie proszę o zwakowanie pasa.

Obecnie wiemy już, że mimo błędów proceduralnych protest został odrzucony. Sędzia główny zmienił też swoje zdanie by nie podważyć kolegi. Ostatecznie to ja skończyłem z problemami zdrowotnymi i opluty przez ludzi dookoła. Wchodząc do klatki liczę się ze stratą zdrowia, jednak nie w taki sposób.

Spotykam się z wieloma komentarzami, że „kopnięcie trafiło w rękę i to nic takiego”. Kopnięcie trafiło w moją głowę zahaczając o rękę co zaskutkowało wycięciem z mojej pamięci ostatnich chwil z walki, a także złamaniem ręki. Co by było z moją głową gdybym choć trochę nie zasłonił się przed kopnięciem? Czy wtedy faul stałby się intencjonalny?

Naprawdę brakuje mi słów by opisać to co czuje w środku. Jestem zły na siebie, że ten pojedynek tak się potoczył. Nielegalną akcją zabrano mi szansę dokończenia pojedynku.
Teraz czeka mnie dłuższa przerwa ale obiecuje, że nie powiedziałem ostatniego słowa.”

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments