Scott askham przed walką z mamedem

Scott Askham przed walką z Mamedem Khalidovem: „Jestem zachwycony, jeszcze nigdy tak bardzo nie zależało mi na powrocie”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 maja 2023

Scott Askham na gali XTB KSW Colosseum 2 stoczy trzeci pojedynek z Mamedem Khalidovem. Co przed walką z zawodnikiem Arrachionu powiedział Anglik? Askham przygotowywał się do walki w American Top Team i uważa, że najważniejsze jest odniesienie zwycięstwa.

Mamed Khalidov w ostatnich dniach trenował zarówno z Arturem Szpilką jak i z Janem Błachowiczem. Materiały video czy zdjęcia z treningów byłego mistrza KSW w kategorii średniej możecie zobaczyć w dedykowanych artykułach, tutaj Mamed Khalidov i Artur Szpilka – nagranie ze sparingu gwiazd KSW! oraz tutaj Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania od sparingów z Mamedem!

O przygotowaniach Scotta Askhama w American Top Team wiedzieliśmy od momentu, w którym okazało się, że wspomagał Mateusza Gamrota w przygotowaniach do walki na jednej z gal UFC. Ile czasu w USA dokładnie spędził Anglik?

„Trenowałem na Florydzie w klubie American Top Team od 12 lutego. Łącznie więc będę przebywać z dala od mojej rodziny przez szesnaście tygodni. Będę w 100 procentach gotowy na tę walkę.  Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wygrać. Wiem, że kibice oszaleją na punkcie Mameda, ale wierzcie mi, że mnie to również nakręci i zmotywuje. Dla mnie liczy się tylko wygrana. Mogę zwyciężyć w każdy możliwy sposób. Gdy pojawi się możliwość wygrania przed czasem, zrobię to. Najważniejsza jest jednak sama wygrana i dalsza droga.”

-=> Zobacz oficjalny trailer walki Mamed Khalidov vs. Scott Askham 3!

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Scott Askham przed walką z Mamedem Khalidovem

3 czerwca podczas gali na Stadionie Narodowym Scott Askham powróci do startów po dłuższej przerwie spowodowanej kontuzjami i zapowiada, że nie może się już doczekać walki.

„Minęło mnóstwo czasu. Jeszcze nigdy tak bardzo nie zależało mi na powrocie, jak od momentu operacji. Zrobiłem wszystko, co w mojej mocy. Nie odpuściłem ani chwili. Bardzo długo czekałem na ten moment i dopilnowałem, żeby wszystko zostało wykonane jak najlepiej. Jestem zachwycony, że dojdzie do naszej kolejnej walki. Dodatkowo na Stadionie Narodowym. Naprawdę wierzyłem, że w końcu to się wydarzy. 3 czerwca będziemy walczyć o wszystko.”

Co na temat swojej osoby i zachowania polskich kibiców powiedział Anglik?

„W każdym sporcie musi być jakiś antybohater i wydaje mi się, że przy naszych pierwszych starciach to ja odegrałem tę rolę. Pamiętam, że wówczas powiedziałem, iż czas Mameda się kończy, ale dziś raczej już bym tego nie powtórzył.”

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Mamed Khalidov, na którego wygraną wystawiono kurs 1.60, natomiast na wygraną Scotta Askhama ustalono kurs wysokości 2.22.

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments