salahdine parnasse robi masę przed ksw 89 bartos w strachu video

Salahdine Parnasse robi masę przed KSW 89! Bartos w strachu? [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 października 2023

Salahdine Parnasse zamieścił w sieci materiały video z treningu. Francuz buduje masę mięśniową przed galą KSW 89. Adrian Bartosiński prześmiewczo skomentował wpis Parnasse’a, a Francuz szybko się odgryzł kreatywnie przerobioną grafiką.

Salahdine Parnasse i Adrian Bartosiński zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 89 w Gliwicach. Pojedynek będzie wyjątkowy nie tylko przez wzgląd na to, że będzie to superfight pomiędzy mistrzami. Zdolny Francuz stanie bowiem przed szansą zdobycia trzeciego mistrzowskiego pasa KSW!

Salahdine Parnasse aktualnie pracuje nad budowaniem masy mięśniowej i siły, a nad treningami utalentowanego fightera czuwają trenerzy Atch Academy. Parnasse może również liczyć na podpowiedzi doskonałego kickboksera Cedrica Doumbe, byłego mistrza GLORY, który walczy właśnie w kategorii do 77 kilogramów.

Francuz zamieścił w sieci materiał video z treningu, a Adrian Bartosiński odpowiedział na ten wpis wymownym gifem. Bartos zasugerował ironicznie, że jest w „strachu”, zapewne mając na myśli, że ciężary z którymi „pracuje” Parnasse nie robią na nim wrażenia.

Salahdine długo nie czekał by się odgryźć Polakowi i w odpowiedzi zamieścił komentarz wykorzystując zdjęcie które Adrian zamieścił kilka tygodni temu w sieci.

Parnasse przerobił zdjęcie tak, że wraz ze swoim trenerem trzyma Bartosińskiego na smyczy niczym psa.

Wszystkie eventy organizacji KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl. Załóż konto i wypełnij pierwszy kupon. Obstaw najbliższą galę KSW 87 tutaj.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments