Roy Nelson vs Alan Belcher Gamebred pas mistrzowski

Roy Nelson vs. Alan Belcher o pas mistrzowski Gamebred w MMA na gołe pięści!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 września 2023

Jorge Masvidal pojawił się na konferencji prasowej przed galą Gamebred: dos Santos vs. Werdum 2 i ogłosił świetną walkę o pas mistrzowski swojej organizacji. Roy Nelson i Alan Belcher zmierzą się w pojedynku MMA na gołe pięści, a stawką tego starcia będzie tytuł kategorii ciężkiej!

Jorge Masvidal rozwija swą organizację Gamebred i stara się zestawiać coraz ciekawsze pojedynki. W najbliższy weekend w Jacksonville zmierzą się Junior dos Santos i Fabricio Werdum, będzie to rewanżowe starcie dwóch byłych mistrzów UFC.

Dziś Jorge Masvidal na łamach programu MMA Hour ogłosił najważniejszy pojedynek kolejnej gali. 28 października w Mississipi Coliseum zmierzą się Roy Nelson i Alan Belcher. Walka została zakontraktowana na zasadach MMA bez rękawic. Weterani UFC zawalczą o pas mistrzowski organizacji Gamebred!

Roy Nelson to zawodnik, który walczył zarówno na galach UFC jak i Bellatora. „Big Country” w maju tego roku udanie zadebiutował w organizacji Gamebred wygrywając walkę przez nokaut w pierwszej rundzie. Nelson jest niezwykle sympatycznym i szczerym zawodnikiem i jest uwielbiany przez wielu fanów MMA na całym świecie.

Alan Belcher walczył w UFC od 2006 do 2013 roku. „The Talent” wznowił zawodową karierę w 2021 roku i od tamtej pory zanotował sześć zwycięstw w boksie zawodowym oraz cztery wygrane w walkach bokserskich na gołe pięści. Belcher zdobył nawet tytuł mistrzowski BKFC, jednak odebrano mu pas po tym jak zdecydował się zawalczyć na konkurencyjnej gali Misfits & DAZN Series w Tennessee.

Według informacji wygrany walki Dos Santos vs. Werdum 2 zmierzy się następnie z wygranym starcia Nelson vs. Belcher!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments