Dos Santos vs Werdum 2 Gamebred video walka

Junior dos Santos i Fabricio Werdum twarzą w twarz przed rewanżowym starciem! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 08 lipca 2023

Junior dos Santos i Fabricio Werdum zmierzą się na gali Gamebred Bareknuckle 5, która odbędzie się za miesiąc, 8 września w Jacksonville na Florydzie. Byli mistrzowie UFC stanęli twarzą w twarz przed rewanżowym starciem!

Jorge Masvidal prężnie rozwija swoją organizację Gamebred Fighting. Zawodnik, którego największym sukcesem jest zdobycie pasa BMF zakończył już sportową karierę i skupia się na promowaniu swojej federacji.

Masvidal przygotował świetne zestawienie, które ma nakręcić sprzedaż biletów i sprawić, że hala VyStar Veterans Memorial Arena w Jacksonville wypełni się po brzegi 8 września. W walce wieczoru gali Gamebred Bareknuckle 5 zmierzą się Junior dos Santos i Fabricio Werdum.

Dwaj byli mistrzowie UFC staną zatem do rewanżowego starcia. Oczywiście ich walka została zakontraktowana na zasadach MMA jednak tym razem doświadczeni Brazylijczycy nie włożą rękawic, a zawalczą na gołe pięści.

Zarówno JDS jak i Werdum nie osiągali ostatnimi czasy zbyt dobrych rezultatów i takie starcie weteranów przynajmniej dla jednego z nich może stać się okazją do rozpoczęcia kolejnego rozdziału w karierze.

Junior dos Santos i Fabricio Werdum twarzą w twarz

W nocy „Cigano” i „Vai Cavalo” stanęli twarzą w twarz na konferencji prasowej przed wydarzeniem. Zdjęcia oraz materiały video z konferencji znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments