Robert Bryczek o kontrakcie i debiucie w UFC

Robert Bryczek o kontrakcie i debiucie w UFC: „Z przyczyn niezależnych gdzieś ta walka…” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 września 2023

Robert Bryczek był gościem w studiu portalu FanSportu. Długa rozmowa oczywiście rozpoczęła się od dyskusji na temat kontraktu z organizacją UFC. Czy Bryczek faktycznie jest już zawodnikiem najlepszej ligi MMA na świecie?

O Robercie Bryczku zrobiło się ostatnimi czasy bardzo głośno. Zawodnik z Bielska-Białej zbudował doskonałą serię pięciu kolejnych zwycięstw przez nokaut. Kiedy wydawało się, że Bryczek zawalczy z Patrikiem Kinclem o pas mistrzowski organizacji Oktagon MMA nagle gruchnęła wieść o tym, że Polak podpisał kontrakt z UFC.

Jak to finalnie jest. Czy Robert Bryczek jest już zawodnikiem organizacji UFC, a może wciąż zostały do wypełnienia jakieś formalności? Posłuchajcie wypowiedzi zawodnika, który wszystko wyjaśnił.

Robert Bryczek o kontrakcie z UFC:

„Oczywiście jeżeli wejdziecie na oficjalną stronę UFC i wklepiecie moje imię i nazwisko na liście zawodników to się tam wyświetlam. Ja o tym jeszcze oficjalnie nie mówię ponieważ dopinamy wszystkie formalności. Od samego początku wiedzieliśmy, że tych formalnych kwestii jest bardzo dużo i nie było pewności czy uda się to wszystko wypełnić do walki. Mój przeciwnik wrzucił informację jakobym się wycofał, ale takiej sytuacji nie było. Po prostu z przyczyn niezależnych gdzieś ta walka (termin debiutu) została przesunięta. Walki jeszcze ogłoszonej nie ma, ja jestem aktualnie w Warszawie, dopinam ostatnie formalności, więc nie mówię o tym głośno i oficjalnie, ale coś na rzeczy jest jak to w każdej plotce, ziarenko prawdy. Myślę, że mój debiut się wydarzy, ale niestety nie 23 września w Las Vegas.”

Już w najbliższy weekend czekają nas kolejne wielkie emocje związane z występem Polaka w prestiżowej organizacji UFC. Do octagonu powróci Mateusz Gamrot, który zmierzy się z Rafaelem Fizievem. Oglądaj walkę „Gamera” za darmo na eFortuna.pl. Wystarczy się zarejestrować, odebrać specjalny bonus oraz obstawić dowolny kupon. Transmisję z gali UFC Vegas 79 zobaczysz tutaj.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments