Robert Bryczek o przygotowaniu mentalnym w MMA video

Robert Bryczek: „Na polskim podwórku MMA przygotowanie mentalne uznaje się za nieistotny element” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 25 września 2023

Robert Bryczek był gościem w studiu portalu FanSportu. Bryczek w trakcie małej sesji Q&A odpowiedział między innymi na pytanie dotyczące podejścia polskich trenerów i zawodników do przygotowania mentalnego do walki. Oto co na ten temat powiedział Bryczek.

Robert Bryczek był gościem w studiu portalu FanSportu. W trakcie rozmowy padło pytanie o współpracę zawodnika z Darią Albers, która odpowiada za przygotowanie mentalne kilku zawodników MMA w tym między innymi Jana Błachowicza, byłego mistrza UFC.

Bryczek został zapytany wprost o współpracę z psycholog i o to czy faktycznie praca nad przygotowaniem mentalnym do walki faktycznie ma takie znaczenie. Oto co powiedział na ten temat zawodnik.

Robert Bryczek na temat przygotowania mentalnego do walki:

„Myślę, że jest bardzo ważne. Często niedoceniane, szczególnie tutaj głównie jeśli chodzi o polskie podwórko. Dalej się to zostawia troszeczkę w takiej sferze nie do końca powiedzmy, ciemniejszej. Niby, że to nie jest tak istotny element, natomiast ja uważam, że jest bardzo. Szczególnie na pewnym poziomie to już jest przede wszystkim mentalna gra.”

Wszystkie gale organizacji UFC w tym najbliższy event UFC Vegas 80 możecie oglądać za darmo za pośrednictwem eFortuna.pl. Wystarczy zarejestrować konto i obstawić dowolny kupon. Na początek czeka na was powitalny bonus wysokości 20 zł. Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo na tutaj!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments