UFC

Rhys McKee, nazywany „nowym Normanem Parke” podpisał kontrakt z UFC

Pinterest LinkedIn Tumblr

24-letni Rhys McKee (10-2-1) określany mianem „nowego Normana Parke” podpisał kontrakt z organizacją UFC. „Szkieletor” zadebiutuje w najlepszej lidze MMA na świecie już w najbliższą sobotę na gali UFC on ESPN 14: Whittaker vs. Till.

Reprezentant Irlandii Północnej, który podobnie jak Parke podnosi swe umiejętności w Next Generation MMA miał zaplanowaną walkę na wrześniowej gali Cage Warriors. Zawodnik musiał jednak w ekspresowym tempie zmienić plany, gdyż nie chciał przegapić szansy związanej z występem w octagonie UFC.

McKee znokautował siedmiu rywali, a trzech poddał – tym samym Szkieletor nigdy nie wygrał walki przez decyzję sędziowską, nigdy również nie przegrał przez poddanie. Młody zawodnik, który zbudował karierę walcząc na galach BAMMA i Cage Warriors zmierzy się z Khamzatem Chimaevem (7-0), który w tym tygodniu udanie zadebiutował w UFC notując bardzo szybką wygraną.

Dana White był zadowolony z postawy Chimaeva na tyle, że poprosił matchmakerów o zabookowanie mu kolejnego pojedynku na jednej z najbliższych gal, a Sean Shelby i Mick Maynard sięgnęli właśnie po Rhysa McKee.

Comments are closed.