KSW 79 Liberec

Reprezentanci 11 krajów wystąpią na gali KSW 79 w Libercu

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 lutego 2023

Zwykle nie przyglądamy się tego rodzaju statystykom, lecz w przypadku gali KSW 79 w Libercu warto podkreślić „międzynarodowy” status tej zagranicznej gali KSW. Na debiut na czeskiej ziemi duet właścicieli przygotował bowiem bardzo interesującą kartę walk.

Przywykliśmy do tego, że przy okazji gal KSW w Polsce w rozpiskach „melduje” się 7-8 zagranicznych zawodników. Każdy kij ma dwa końce i oczywiście wraz ze wzrostem obcokrajowców w karcie walk gali KSW 79 jednocześnie maleje liczba Polaków jednak ponieważ jest to gala w Czechach to w pełni rozumiemy ten ruch federacji.

Przyjrzyjmy się zatem dokładnie temu jak wygląda graficzny fightcard wydarzenia. W ostatnich dniach doszło w rozpisce do roszad, gdyż Michał Kita zastąpił chorego Viktora Pestę. Ponad to awansowano bój Humburgera z Nikoliciem do miana co-main eventu wydarzenia.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Spójrzmy zatem jakie kraje reprezentują uczestnicy KSW 79.

Anglia – Phil de Fries
USA – Todd Duffee
Czechy – Dominik Humburger, David Hosek, Petra Cestkova, Frederico Komuenha
Serbia – Nemanja Nikolić
Polska – Arkadiusz Wrzosek, Daniel Omielańczuk, Michał Kita, Natalia Baczyńska-Krawiec
Słowacja – Tomas Mozny, Matyas Viszlay
Holandia – Brian Hooi
Bułgaria – Jivko Stoimenov
Szwecja – Andreas Gustafsson
Francja – Ramzan Jembiev
Brazylia – Murilo Delfino

Oczywiście można tu od razu zaznaczyć, że zawodnicy tacy jak Komuenha, Hooi czy Jembiev z racji pochodzenia mogą reprezentować kilka krajów jednocześnie jednak zdecydowaliśmy, że do statystyk wciągniemy te, które widnieją na oficjalnej stronie federacji KSW.

Co sądzicie o rozpiskach budowanych w ten sposób? Czy mała liczba Polaków w karcie walk sprawi, że z mniejszą chęcią podchodzicie do wydarzenia w Libercu? A może wręcz przeciwnie jesteście ciekawi tego jak zaprezentują się liczni obcokrajowcy?

Zostaw ocenę
0
0