mateusz rębecki ocenia rywala na ufc vegas 91

Rębecki ocenia rywala na UFC Vegas 91: „Jego wzrost jest dla mnie kontrą, ale widzę dużo luk w jego grze” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 marca 2024

Mateusz Rębecki na gali UFC Vegas 91 zmierzy się z Joelem Alvarezem. W tej walce będzie wielka dysproporcja warunków fizycznych niestety na niekorzyść Polaka.

Mateusz Rębecki stanie przed niezwykle trudnym zadaniem na gali UFC Vegas 91. 27 kwietnia Polak zmierzy się z Joelem Alvarezem, który ma kapitalne warunki fizyczne jak na kategorię lekką.

Hiszpan mierzy 191 cm wzrostu i ma zasięg 196 centymetrów. Polak jest około 20 centymetrów niższy i dysponuje zasięgiem 168 cm. Jest to kolosalna dysproporcja gabarytów.

Michał Tuszyński reporter portalu FanSportu zapytał Berserkera o to jak ocenia warunki fizyczne rywala. Mateusz opowiedział także jak może zneutralizować te atuty oponenta.

– Warunki fizyczne mają znaczenie. Wysoka osoba jest dla mnie można powiedzieć „kontrą”. Niestety jestem takich a nie innych wymiarów. To jest tak, że w cudzysłowie krótki zawodnik wykorzystuje swoje atuty czyli skrócenie dystansu, półdystans, mocne sierpy i nie dopuszcza do tego by rywal kopał i atakował kolanami to może przejąć inicjatywę. Żeby utrzymać ten półdystans trzeba bardzo dużo w to włożyć energii. To jest minus, trzeba mieć niesamowicie dużo kondycji by móc utrzymać walkę na takim poziomie i ciągle być czujnym.

– Joel pewnie będzie chciał dystansować, kierować walkę do środka i stopować mnie długimi ciosami. No i to na pewno będzie go kosztowało mniej energii. Myślę, że ja mam wiele rzeczy do wykorzystania, jestem wszechstronnym zawodnikiem, który ma dużo atutów i widzę dużo luk w jego grze. W tym przypadku myślę, że jest to na moją korzyść.

Postaw na zwycięstwo Gamrota z super kursem

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments