rampage jackson ujawnia kiedy się popłakał

Rampage Jackson ujawnia jedyny raz kiedy popłakał się w trakcie kariery – 'Wstydzę się to przyznać, byliśmy jak bracia’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 02 stycznia 2024

Rampage Jackson jeden z weteranów światowego MMA, który walczył dla organizacji PRIDE, UFC oraz Bellator przyznał, że pewnego dnia popłakał się przez emocje związane z wynikiem walki.

Rampage Jackson nigdy nie załamał się po własnych porażkach jednak zdradził, że po jednej z przegranych swojego przyjaciela załamał się i zalał się łzami.

Quinton popłakał się po przegranej Michalea Bispinga z Danem Hendersonem na gali UFC 100. Anglik został wtedy brutalnie posłany na deski przez Amerykanina.

Rampage wrócił wspomnieniami do tej sytuacji ponieważ Henderson był gościem w jego podcaście JAXXON.

– Nigdy nie płakałem, jednak ja i Bisping byliśmy wtedy jak bracia. Nie jesteśmy teraz sobie tak bliscy przez pewien incydent między naszymi managerami, ale wtedy ja, Michael i Cheick Kongo naprawdę byliśmy jak bracia.

– Nigdy nie płakałem po swoich porażkach jednak kiedy Michael przegrał z Danem Hendersonem siadłem w szatni i się popłakałem, dosłownie zalałem się łzami. Bisping został ciężko znokautowany, czułem się z tym źle, pomyślałem że może nie pomogłem mu odpowiednio na sparingach, że może nie dałem z siebie wszystkiego. Wstydzę się to przyznać, ale czułem się z tym okropnie.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments