Rafał Kijańczuk: „Marcin Wójcik to spoko gość, wyjdźmy, zawalczmy, po walce możemy porozmawiać”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 czerwca 2020

Rafał Kijańczuk przed galą FEN 28:

„Marcin Wójcik to spoko gość, wyjdźmy, zawalczmy, po walce możemy porozmawiać”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwięcej głosów
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Najnowsze
WIDEO