Mariusz Pudzianowski docenia Błachowicza i Jędrzejczyk

Pudzianowski docenia Błachowicza i Jędrzejczyk: 'Szanuję osoby, które ciężko pracują’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 stycznia 2024

Mariusz Pudzianowski zamieścił w sieci wpis, w którym wymienił kilka nazwisk ze świata sportu, które docenia za ciężką pracę i uparte dążenie do celu.

Mariusz Pudzianowski zamieścił materiał video na swoim profilu na instagramie. Zawodnik federacji KSW zaczął wypowiedź zwracając się do swoich fanów słowami:

– Wiecie kto jest najbardziej roszczeniową osobą w życiu? Wiecie kto, ten który tak naprawdę nic nie umie. Tak roszczeniowymi osobami są powiem wprost, ludzie głupi.

W dalszej części wypowiedzi Pudzianowski wskazał osoby, które szanuje za ciężką pracę i konsekwencję w dążeniu do celu. Popularny „Pudzian” wymienił Dariusza Michalczewskiego, Jana Błachowicza oraz Joannę Jędrzejczyk.

– Szanuję osoby, które ciężko na wszystko pracują. W życiu potrzebna jest choćby minimalna konsekwencja i dyscyplina. Przytoczę kilka osób ze świata sportu. Darek Michalczewski, żeby obronić dwadzieścia razy tytuł mistrza świata. Ciężka praca. Janek Błachowicz, żeby być w tym miejscu, żeby zarabiać takie pieniążki, ten chłopak klęczy i idzie do przodu. Aśka Jędrzejczyk, na kolanach, buzia porozbijana. To tylko ze świata sportu.

Zarówno Dariusz Michalczewski jak i Joanna Jędrzejczyk zakończyli już sportowe kariery. Jan Błachowicz aktualnie przechodzi rehabilitację po operacji barku.

Mariusz Pudzianowski na początku stycznia rozpoczął przygotowania do kolejnej walki. Póki co nie znamy jeszcze terminu powrotu oraz nazwiska rywala Pudziana.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments