pudzian rozpoczął przygotowania do walki ksw

Mariusz Pudzianowski rozpoczął przygotowania do kolejnej walki w KSW

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 04 stycznia 2024

Mariusz Pudzianowski ostatni pojedynek stoczył na gali KSW Colosseum 2. Teraz popularny Pudzian rozpoczął przygotowania do kolejnej walki.

Mariusz Pudzianowski, były wielokrotny Mistrz Świata Strongman walczy zawodowo w MMA od 2009 roku. Oznacza to, że popularny „Pudzian” będzie świętował w 2024 roku jubileusz piętnastu lat kariery zawodnika MMA.

Pudzianowski od początku swojej zawodowej kariery w MMA jest związany z federacją KSW. Nie należy się zatem spodziewać by Mariusz miał wystąpić gdzie indziej. Pytanie tylko kiedy należałoby się spodziewać powrotu Pudzianowskiego do klatki?

Biorąc pod uwagę fakt, że w lutym federacja zorganizuje dwie gale, w tym wielkie wydarzenie KSW Epic, na którym zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek należy się spodziewać, że nastąpi to później.

Marcowa gala zapewne będzie mniejszym wydarzeniem, następnie w kwietniu KSW wybiera się do Paryża gdzie w main evencie KSW 93 zawalczy Salahdine Parnasse. Wydaje się zatem, że idealnym terminem na powrót Pudzianowskiego do okrągłej klatki jest maj.

W ciągu ostatnich lat Mariusz Pudzianowski wielokrotnie występował na galach organizowanych pod koniec maja lub na początku czerwca, więc wydaje się, że Pudzian byłby idealnym zawodnikiem do promowania sprzedaży biletów na galę w Ergo Arenie.

Oto treść wpisu zamieszczonego przez Mariusza Pudzianowskiego na facebooku:

– Trochę tęsknię za MMA, dlatego już w pocie czoła przygotowuję się do kolejnej walki i to na 120%, nie robię tego tylko dla siebie, ale również dla Was, abym mógł oddać Wam jeszcze wiele pozytywnych emocji.

Zostaw ocenę
1
3
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DON
4 miesięcy temu

Pudzian legenda