mariusz pudzianowski o rewanżu z marcinem różalskim

Pudzian o rewanżu z Różalskim: „Nie przepadamy za sobą”

Bartosz Sobczak
3
Opublikowano: 19 kwietnia 2024

Mariusz Pudzianowski skomentował temat rewanżowego starcia z Marcinem Różalskim. Oto co na temat potencjalnego drugiego pojedynku powiedział Pudzian.

Mariusz Pudzianowski i Marcin Różalski stoczyli pojedynek w maju 2016 roku na gali KSW 35. Górą był wtedy Różal, który poddał Pudziana. W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat potencjalnego rewanżu zawodników.

W ubiegłym tygodniu o możliwość powrotu Różala do klatki KSW został zapytany Artur Ostaszewski, manager Marcina Różalskiego. Padło pytanie o rewanż z Mariuszem Pudzianowskim, na którego temat później wypowiedział się szef KSW.

Mariusz Pudzianowski o kolejnej walce z Różalem

Teraz do tematu odniósł się Mariusz Pudzianowski. Popularny Pudzian przyznał, że choć nie przepada za Marcinem to rozważyłby propozycję na drugi pojedynek z Różalem. Ponad to Mariusz docenił patriotyzm byłego mistrza KSW w kategorii ciężkiej.

– Będzie propozycja taka, proszę bardzo! Nie przepadamy za sobą. On za mną, ja z nim, ale szanuję za patriotyzm i podejście. Gdyby przyszło bronić kraju, stanąłbym z nim na jednej linii, zawsze!

Zostaw ocenę
18
2
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wino
1 miesiąc temu

Co mnie to obchodzi

tony
1 miesiąc temu

Rozal patriota w koszulce Thor Steinar 🙂

tony
1 miesiąc temu

jeszcze raz sprobuje… Thor Steinar to nie jest marka ubran z ktora identyfikowal by sie polski patriota