Promotor zdradził potencjalną datę debiutu Ngannou w boksie! „To by było czyste szaleństwo”

S
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Francis Ngannou szykuje się do debiutu w bokserskim ringu, co ma nastąpić jeszcze w tym roku. Datę ewentualnej walki „The Predatora” zdradził słynny promotor, Eddie Hearn.

Po głośnym rozstaniu Kameruńczyka z UFC wielu spodziewało się ogłoszenia terminu jego pojedynku w kwadratowym pierścieniu. Ten jednak podpisał kontrakt z PFL, ale zaznaczył wszem i wobec, że nim wróci do MMA, to wystąpi w szermierce na pięści.

W gronie potencjalnych oponentów wymieniano między innymi Tysona Fury’ego. Bardzo chętny był Deontay Wilder, który rozmawiał z Ngannou proponując dublet walk:

„Spytałem dlaczego nie przyjdziesz na moje podwórko, a jak załatwimy sprawę to ja spróbuję sił w twej dyscyplinie. Naprawdę szczerze jestem za takim rozwiązaniem. Rzeczy są wciąż do dogadania jednak ja widzę siebie w MMA i myślę, że ludzie byliby zaskoczeni tym jak wiele potrafię w tym sporcie.”

Do tego jednak najprawdopodobniej nie dojdzie. „Bronze Bomber” ma spotkać się w grudniu z Anthonym Joshuą na gali w Arabii Saudyjskiej. Na tej gali może też dojść do starcia Fury vs Usyk, jednak bokserzy zdają się być dalecy od porozumienia.

Znany promotor Eddie Hearn w rozmowie z Arielem Helwanim w The MMA Hour zdradził, że tego wieczoru może też dojść do debiutu Francisa Ngannou! Brytyjczyk powiedział też kto może być jego oponentem:

„Chodzą plotki, że szykowana jest trzecia walka na grudniową galę. Może dojść do pojedynku Ngannou vs Chisora. Tak naprawdę bardzo podoba mi się to zestawienie, bo nie widzę równej walki Ngannou z Furym, albo Anthonym Joshuą. To będzie bardziej wyrównany pojedynek. To by było czyste szaleństwo i myślę, że tego chcą organizatorzy.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments